Děti našly kus lidského těla! Šokující nález usvědčil vraha! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. dubna 2024

Svátek slaví Jiří, zítra Marek

Děti našly kus lidského těla! Šokující nález usvědčil vraha!

Na oddělení Veřejné bezpečnosti v Mostě přišli počátkem března 1958 tři žáci páté třídy v Kopistech, aby oznámili, že nedaleko osady Pařidla našli veliký kus masa. Policista na místě ale o chvíli později objevil pod hejnem nenasytných vran část lidského těla. „A byl v okolí ještě někdo jiný?“ ptal se dětí. Jeden z kluků si vzpomněl na pána s kolem...
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

franta33
11. 03. 2015 03:16

Zdravím vás všechny srdečně a odepisuji na výzvu informace o této události.Jsem překvapen informacemi,které již asi nikoho nebudou zajímat.Více je popisováno v kriminalstickém sborníku z roku kolem 1960 i s jedinými foto záběry z vyšetřování,jiné foto není.Délka trestu byla amnestována z 25 roků na 12 let.Zůstali děti,co já vím František,Růžena a Jirka.František Schovánek 1950,Růžena Schovánková 1952,později adoptována a Jiří Hujten z druhého neštastného manželství,dnes neznámo kde žijící.Mne osobně již je 65 roků a zde jsem se dočetl tuto informaci ve stručnosti.Asi již zapomenutý příběh.S velice smutnou vzpomínkou vám sděluji jen to málo co vím.V tu dobu mne bylo 8 roků a byl jsem vychováván u babičky mého otce maminky.To jen pro upřesnění,co je po celou dobu mého života známo.O dalších sourozencích nic nevím.Pracoval jsem po vojně 20 roků v Uranových dolech a dále se starám o svoji rodinu.Již teda jsem ve starobním důchodu 15 roků a zde jsem se na internetových stránkách dočetl o této udáosti a to z doby pomalu zapomenuté.Se srdečnými pozdravy z Liberecka Franta - syn ještě žijící.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.