VIDEO: Honzíka (†1,5) kousl pitbul v obýváku! Vykrvácel z krku | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. dubna 2024

Svátek slaví Jiří, zítra Marek

VIDEO: Honzíka (†1,5) kousl pitbul v obýváku! Vykrvácel z krku

Nejsmutnější Vánoce života prožije mladý pár z pražského Žižkova. Jediného synka Honzíka (†1,5) jim včera přímo v jejich bytě zabil »domácí mazlíček« – pitbul. Po útoku zbyla vedle sedačky jen velká kaluž krve. Chlapci neuměli pomoci ani záchranáři, Honzík takřka okamžitě vykrvácel po prokousnutí krční tepny.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

zkrat.
15. 12. 2012 18:45

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Shelby16
15. 12. 2012 15:01

je to bojové plemeno a vyžaduje zkušeného chovatele ! Nechat takového nevypočítatelného zabijáka u malého děcka je krajně nezodpovědné. Chudák chlapeček

1pravda1
15. 12. 2012 12:04

když už se to muselo stát, je lepší že zakousl dítě svého páníčka než dítě sousedky, která nemá s tím čoklem nic společného, jsem pro zákaz chování určitých plemen v obytných domech, kde je více než jeden byt. Když už potřebují psa k životu, ať si pořídí jiné plemeno, které jedním zakousnutím do krku nezabije člověka. Není to ojediněný případ, už jsem alergická na řeči pejskařů, ten vám nic neudělá, vidíte, že udělá a to dokonce i vlastní pes!!! Toto dítě nezemřelo na vážnou nemoc, zakousl ho pes, chudák dítě.

jity
15. 12. 2012 09:33

co je na tom obrázku to nebyl, ale ten dotyčný pes vypadal docela klidně. Bohužel rodiče malého Honzíka už klidné Vánoce mít nebudou. Škoda, že nedali přednost dítěti před psem. Takový pes nepatří do bytu, kde je malé dítě. Už z hygienických důvodů bych psa s dítětem v jedné domácnosti nechtěla.

boball
15. 12. 2012 10:39

Já četla,že děti které žijí v jedné domácnosti se psem,mají lepší imuni­tu.Nic­méně,­tihle lidé co si pořizují do bytu tyto plemena,považuji za vymleté.Mám už plné zuby,bát se když vycházím z výtahu,že u dveří bude stát staford jako hovado.Tak yjeho páníček tvrdí ják je hodnej.Nemá ani,náhubek,o vodítku nemluvě.Nedávno můj dvacetiměsíční syn,vylezl první ze dveří a pejsek u nich přímo seděl.Je o dvě hlavy větší

hu11
15. 12. 2012 14:09

Musíte dítě více krmit, aby toho psa přerostlo

boball
15. 12. 2012 17:56

Neboj,už se na tom pracuje,jen abych to stihla

Shelby16
15. 12. 2012 15:02

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.