Kdo nahradí Fialovou a Voříška? Modelka a manekýn! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Kdo nahradí Fialovou a Voříška? Modelka a manekýn!

Deníku Aha! se podařilo zjistit, kdo by mohl v »nováckých« Televizních novinách nahradit duo Markéta Fialová (40) – Karel Voříšek (47). Tito ostřílení moderátoři museli skončit, zčásti kvůli údajné spolupráci s StB, zčásti kvůli věku. A horkými favority na jejich křesla jsou dosavadní moderátorka Odpoledních Televizních novin Renáta Czadernová (27) a současný průvodce Sportovními novinami Petr Suchoň (28). Definitivně ale rozhodnuto není...
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

hillaarkaa
24. 11. 2012 09:13

S 4% menšinou

lyznik008
23. 11. 2012 17:52

Pokud jsou Bor. a Kor.na obrazovce dlouho tak co teprve svazačka Augus­tová,­Drti­nová,­Takáč a další v české televizi.To ti dva jsou proti nim televizní batolata a alespoň mluví správně česky,nedrmolí a nemají vadu řeči jako třeba Václavek (tím ho nechci urazit,ale to jeho é se nedá poslouchat.)

smazan_20150109
24. 11. 2012 07:31

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

anot
23. 11. 2012 16:21

ty dva at' už také vymění,Ti tam už dávno nemají co dělat.Ona s roztaženou hubou od ucha k uchu.Už jsou tam moc dlouho,pryč s něma!

smazan_20150109
23. 11. 2012 16:04

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ahmik
23. 11. 2012 14:32

Smutný muž a naprosto nevýrazný takysporťák Pouva je hlavním důvodem proč nikdo sport na Nově nesleduje.Stejně tak Suchoň s hlasem jak ze záhrobí bude od správ přímo odpuzovat.Sice za svůj hlas nemůže, ale normální hlas a spisovná prvotřídní čeština by měly být podmínkou pro tuto práci.Skřehotání a vůbec nenormální hlas,nebo dokonce vada řeči(v tom zaase vedou moderátoři v čt Petro­vič,Ta­káč,Vá­clavek­,Augus­tová,­Niklo­vá a další)by neměli tuto práci zastávat.

ahmik
23. 11. 2012 14:33

Omlouvám se - od zpráv

bender1
23. 11. 2012 23:08

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

smazan_20150109
24. 11. 2012 07:31

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

franckajagrova
23. 11. 2012 01:46

..by byl dobrej do hlavních zpráv !
A ex Jágra moderátorkou ? To asi dostane padáka ta druhá
protože 2 ženský na moderování sportu ?
Pak budou muset sehnat chlapa na sport a možná budou chtít
vyhodit Pouvu ! Tak to ne ! Pouva sice neklesá hlasem,ale hodí se tam ! Jediné co na něm nemusím,je ta transka co má za přítelkyni ! Ale co má dělat,když ho odkopla manželka
kvůli jinýmu !

franckajagrova
23. 11. 2012 01:43

..je suchar !!! A Ochotská se již nenavrátí do hlavních
zpráv,jo ?

majojo
22. 11. 2012 19:28

Hlavně aby měli stejně blbou výslovnost, jak je dnes v kraji zvykem, jinak neprojdou a budou vyhozeni jako agenti STB.

baronessa
22. 11. 2012 17:40

Já ji pokládám za velmi dobrou hlasatelku zpráv, proč by měla odcházet?

anonymaus
22. 11. 2012 17:28

K Czadernové bych plácnul Smetanu. To děvče má talent ;-)

zhoral
22. 11. 2012 16:40

Nechápu strategii vedení Tv Nova v obsazování moderátorů.Myslím si,že by vedení více měl zajímat výkon,tím myslím sruzu­mitel­nost,v­ýslov­nost,a­le třeba i vzhled moderátora než jeho věk.Vždyť ti mladší kolikrát hlásí,jako by měli plat od toho kolik toho nadrmolí za minutu,ale jest-li jim někdo rozumí,to je asi jedno.Korunu všemu nasadili v pořadu Snídaně s Novou,tam dali dvojici mladíků,rádoby vtip­ných,n­esro­zumi­telně arti­kulu­jícíc­h,oble­čených jako bezdomovci - to je tedy děs!Má Nova vůbec přehled o věkovém složení diváků,kteří určité typy pořadu sledují? Ti dva ušmouranci ráno by se možná líbili školákům,ale ti zrovna sedí ve škole.Čili pořad sledují starší.S vysíláním zpráv je to to samé.Vždyť ty nesleduje mládež,ale dospělí a těm jde hlavně o to,aby jim bylo rozumět a ne aby předváděli modní kreace.Podívejte se prosím na německé stanice,kdo tam moderuje zprávy a jak je oblečen.Nově asi nejde o diváky,jinak si to neumím vysvětlit.

setug
22. 11. 2012 15:53

už tam jednou byla, byl to děs.

colombina
22. 11. 2012 15:45

všude ve světě moderují hlavní zprávy lidé starší od 50 výš - působí mnohem důvěryhodněji. Ti mladí kolikrát ani nevědí, o čem to vůbec povídají

pasadena
22. 11. 2012 13:39

já jsem zase alergická na dnešní vyjadřování těch "mladých a neklidných".A zrovna na Czadernovou jsem úplně nejvíc.Když hlásí,přepínám co nejrychleji i kdyby tam bylo nevím co zajímavého.Tu její našpulenou hubičku a to její "Š" a "Č" šišlavé-vážně nemůžu.

wandzi
22. 11. 2012 12:20

Mně spíše překvapuje, že se na ty jejich Televizní noviny, ještě někdo dívá. Zprávy TV Nova jsou založeny hlavně na vyhledávání lidských tragédií. To dá moderátorům dost zabrat, neboť většinu času stráví popisem tragédie a honbou za příbuznými obětí.
Takže kdo bude uvádět "zprávy" na Nově? A není to jedno? I kdyby je úplně zrušili, nic by se nestalo...

alexa-lexa
22. 11. 2012 12:34

taky si myslím,že zrušením "zpráv" na Nově by se vůbec nic nestalo,je to spíš černá kronika a neštěstí lidí!!!Ty "úžasné" krásky co jsou na obrazovce jsou stejně trapné,jelikož vůbec neví o čem mluví!!Borhyjka se tam drží kvůli.....no to víme všichni kvůli čemu,kvůli té svojí velké hubě,kterou používá...no na čtení zpráv taky,ale více na "něco" jinýho,tu by už měli vyměnit....já jsem se na zprávy skoro nekoukala,jen občas,ale od doby,kdy se na obrazovce zjevuje ten šišlavej "krasavec" Hruška,je mi z těch zpráv šoufl!!

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.