Bývalý reportér Novy Břešťak: Říkával jsem Grossovi vole, teď nemám nic! +VIDEO | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Bývalý reportér Novy Břešťak: Říkával jsem Grossovi vole, teď nemám nic! +VIDEO

Jako reportér TV Nova pohyboval ve vysokých kruzích české společnosti. Byl obletován ženami. Ale podcenil nemoc zvanou maniodeprese, která trápila i herce Miloše Kopeckého (†73) a zpěváka Petra Muka (†45) . Pak ale Ivana Břešťáka vyhodili z práce, trpěl psychickými problémy, přišel o byt i všechny peníze (deník Aha! informoval včera). Teď se Ivan Břešťák (50) živí jako pouliční prodavač drobných předmětů. Prý se odráží ode dna. V rozhovoru pro deník Aha! přiznal, že by se jednou rád vrátil k práci novinařiny. bojí i Vánoc! Podívejte se na elitního novináře se smutným příběhem na videu!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

jiriforman
16. 11. 2012 08:48

Tahle osoba s nickem podobným Ministerstvu práce a sociálních věcí tady ještě asi před půlrokem tvrdila jak pronajímá byty. Teď tady tvrdí, že v restituci nic nezískala, že je jen starobní důchodce. No, jak by jinak k těm bytům přišla když spořila na důchod? Nejspíš to bude nějaký zapšklý dědek, který nás tady tahá jenom za fusekli, a to, co tady vypisuje je jenom jeho zbožné přání. Nic nepronajímá, nic nenašetřil, má pouze základní vzdělání, leží mu v žaludku svobodné matky, protože sám žádné děcka nemá nebo se na něj vlastní děcka vykašlaly. Anebo jak tvrdila tahle osoba, tak její děti studovaly v zahraničí a teď se na nich nejspíš přiživuje. Prostě tenhle člověk je nejspíš Baron Prášil, který ze všeho nejraději poučuje. Prostě blbka nebo debil (podle rodu).

mnpv
16. 11. 2012 10:03

Ale klídek, to vás opravdu nenapadlo, že na nemovitosti se dá vydělat vlastním přičiněním? Od revoluce uběhlo 23 roků a za tu dobu někteří se stihli zabezpečit, jiní se flákali po pracáku a sociálce. Každý jaké si to udělá, takové to má.

jiriforman
16. 11. 2012 13:33

No, tak za komunistů se toho vydělat moc nedalo, jedině tak vekslováním. A po revoluci bys musel(a) vydělávat strašné peníze aby tě pak, dejme tomu, tři koupené min. garsonky (cca za 3000000,-) z nájmu uživily. A našetřit si tři melouny na byty a ještě k tomu na důchod, tak to jsi určitě nepracoval(a) jako dělník. Prostě se nám tady snažíš namluvit to, co pravda není. Jedině, že by jsi dělal(a) ***, pasáka, obchodoval(a) z drogama, lobbovl(a) nebo tak nějak. Z normálního platu bys takové peníze nikdy neměl(a).

mnpv
16. 11. 2012 16:53

I za komunistů se daly vydělat slušné peníze při dvou zaměstnáních. Postavili jsme si obytnou Avii a víkendy trávili v zimě na horách, v létě se jezdilo většinou k moři. Je pravda, že plat dělníka byl pouze z vedlejší pracovní činnosti. Jsem spolumajitelem nájemního domu, který jsme koupili na úvěr v roce 1991. Zbytek jsme se spolu už jednou bavili a bylo to k ničemu, jste neustále v opozici, byla by to ztráta času. Jediné co máme snad společného, že vy máte kočku(čtyřnohou) a my jsme měli dvě a teď přibylo další nalezené kotě, takže po asi třítýdenní léčbě se nám po podařilo zachránit a tudíž máme celkový počet tři kočky + dva psi.

jiriforman
16. 11. 2012 19:42

No, tak vidíte jak bylo za minulého režimu dobře.

jiriforman
16. 11. 2012 13:34

Tak nám prozraď kde jsi pracoval(a). Ať se zasmějeme.

jity
15. 11. 2012 18:11

mnpv žije asi v jeskyni, protože neví jak lidé žijí. Ano na jihu Čech je nezaměstnanost, tak tam si ti lidé podle něj nezaslouží mít slušný plat. Proč by je zaměstnavatel platil slušně, když je může dřít za málo a ještě jsou rádi, že tu práci mají. Ono na každou svi.ni se někde vaří voda na každého dojde.

mnpv
15. 11. 2012 19:35

Pokud pracujete jako nekvalifikovaný dělník za minimální mzdu, tak všude na světě se z té minimální mzdy budete mít mizerně a jak bydlí střední a vyšší třída se budete moci podívat mnohdy jen přes plot. A o jejich životní úrovni si jen nechat zdát. Bohužel tak to na světě chodí, diktatura proletariátu skončila, platí se za to, co má kdo v hlavě a jak to umí prodat. Můžete si přizvukovat ale stejně to nezměníte, jedině, že byste se změnily samy. To není o citu, solidární jsem vůči opravdu nemocným a postiženým, ti by měli dostat přidáno několikanásobně víc než mají teď. Klidně na úkor matek-podvodnic, které bydlí s chlapem(úředně nebydlí) ve 100m2 bytě a čerpají dávky na bydlení + všechny ostatní soc. výhody. Hulí Marllborka a ob den jim vozí pizzu, jelikož od toho jak pořád sedí u PC, případně s mobilem na uchu jsou tak unavené, že nejsou schopny uvařit. Pokud máme tohle živit, tak to mi fakt vadí.

smazan_20150109
16. 11. 2012 06:08

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

mnpv
16. 11. 2012 10:05

Nikoliv nejen cikány, ale i bílé dávkaře. A že jich je, makat nebudou ale ruku nataženou mají pořád.

smazan_20150109
16. 11. 2012 06:09

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

jity
16. 11. 2012 13:30

Ano teď jste projevil jako úplný sobec. Proč já bych měla pracovat jako nekvalifikovaný dělník, jak na to jste přišel. Nic takového netvrdím a dokonce nejsem ani z jižních Čech, ale mám pro ty lidi pochopení a nemohu s tím souhlasit, aby dřeli téměř zadarmo. Na rozdíl od vás se zajímám jak to u nás vypadá a jak je vše rozkradeno.

smazan_20150109
15. 11. 2012 07:27

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

mnpv
15. 11. 2012 12:20

Na ministerstvu jsem nepracoval jsem starobní důchodce, který věděl, že jednou půjde do starobního důchodu. Bohužel i restituce se mi vyhnuly. Zlý nevím, jenom mě štvou všichni ti paraziti, kteří se flákají a myslí si, že peníze se tisknou na ministerstvu a je ostuda ministerstva, když oni mají málo. Bohužel nějak jim nedochází, že na jejich finanční požadavky musí někdo vydělat, když už to nejsou oni sami.

jity
15. 11. 2012 18:12

oxalis on to bude nejen zlý a zamindrákovaný člověk, ale i sobec hledí jen na sebe akolem sebe. Pro lidi nemá cit.

smazan_20150109
15. 11. 2012 06:17

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

mnpv
15. 11. 2012 07:17

Důchodci měli celý život na to aby se na stáří připravili. Že jsou tací, kteří všechny peníze projedli, za to ať poděkují sobě. Normální člověk na stáří má vyřešené bydlení, aby nemusel platit nájem a nějaké peníze na kontě. Pokud nemá, měl by se stydět a nebo minimálně nekňučet. Jeho věc. A matky samoživitelky je jenom jeden velký podvod. Nevstupují do manželství schválně, aby mohly brát dávky od státu. Na bydlení, dávky v hmotné nouzi atd. Na bydlení je to měsíčně do výše 70% nákladů na bydlení tj. průměrně 7 tis. Kč, při dvou dětech po dobu minimálně 5 let, což nám dělá minimálně 420 tis. + další dávky. Otec dětí bydlí s nima v bytě, pouze papírově je veden jinde. Takové jsou chudinky, to je fakt nehoráznost

jity
15. 11. 2012 09:45

z čeho asi ti důchodci mají mít nasyslíno, když dříve byly platy na houno. Zřejmě ty máš dost a na ostatní se můžeme vys... ať si třeba chcípnou. Ani dnes nezbyde si na stáří našetřit a ty důchodové pilíře jsou jen pro ty co mají velké platy. Na dělníky se nyní přímo s.... ti ať se nám udřou alespoň nebudou chtít nějaký důchod.

mnpv
15. 11. 2012 12:14

Ale no tak, to chce nekupovat blbosti, necpát prachy do vnoučat, případně zletilých dětí a myslet na stáří. Jinak je dělník a dělník. Schopný dělník umí vydělat peníze, postavit si barák i chatičku. Aspoň tak žijí bývalí dělníci, které znám já.

jity
15. 11. 2012 13:05

Dělník je jen kus a když to nezvládá, tak přijde jiný mladší a schopnější. Žádné ohledy na nikoho v dnešní době nikdo nebere. Je to sice tvrdé, ale je to tak a našetřit si z 12tisíc na stáří a přitom ještě vychovávat dvě děti, možná dokážete vy, potom jste zázrak.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.