Miloslav (53) si půjčil na Vánoce, teď splácí 80 tisíc! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Miloslav (53) si půjčil na Vánoce, teď splácí 80 tisíc!

Před lety si Miloslav Holomek (53) půjčil před vánočními svátky na dárky pro rodinu 11 tisíc korun. Jenže pak se kvůli náhlým zdravotním problémům dostal do tíživé finanční situace a musel vynechat dvě měsíční splátky. A teď dluží 80 000 korun!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

vlaku
05. 11. 2012 14:45

Prachy prohrál v automatech. Je to známý gambler z Nového světa.

mememumu
05. 11. 2012 13:34

"všechno včetně nábytku polepili, odnesli televizi, chovali se naprosto arogantně, vůbec je nezajímalo, že všechno patří manželce a dceři" - no jasně že je to nezajímalo, protože tohle jim tvrdí úplně každý.

gabi50
05. 11. 2012 13:04

tu dárkovou mánii, dárky na Vánoce podle mne mají smysl, když jsou děti malé, ale jinak to přece není o dárcích, ale o té atmosféře, stromeček, cukroví, pohádky, návštěvy, vzpomínky na blízké, co už tu s námi nejsou,...Když si někdo vystrojí Vánoce, na jaké nemá prostředky, tak jsou to blbci a vůbec mi jich není líto.

fortin
05. 11. 2012 12:39

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

aveneta
05. 11. 2012 12:30

Každý má skákat tak vysoko, na kolik má...půjčky na vánoce - totální hovadina, tak měl koupit jen maličkosti, když neměl na dražší dárky, teď dře bídu z nouzí a možná využívá i sociální dávky od státu. Nedivím se, že takto ***amotní lidé si přivodí takové problémy a nadávat si mohou za to jen sobě !!!

mnpv
05. 11. 2012 12:13

Vůbec nechápu jak si někdo může brát úvěr na dárky. Normální je snad žít na co mám. Musím snad počítat, že se může cokoliv zvrtnout, přijde nemoc nebo ztratím zaměstnání a bez finanční rezervy jsem v problémech velmi rychle. Ale určitá skupina lidí to stejně nikdy nepochopí, žijí dnes, co bude zítra neřeší a to jsou důsledky.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.