Partička jde do Slavíka jako hudební skupina! Díky »podvodu«! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. dubna 2024

Svátek slaví Jiří, zítra Marek

Partička jde do Slavíka jako hudební skupina! Díky »podvodu«!

Fanoušci zábavného televizního pořadu Partička jásají. Pánové Richard Genzer (45), Michal Suchánek (47) a spol. se totiž dostali do desetičlenné nominace na cenu Český slavík 2012. A to v kategorii Skupina roku!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

sary.x
12. 11. 2012 21:39

Takže, se vší stručností, a nemám náladu na to být slušná. Tady na těch komentářích je přesně vidět lidská stupidita... Styl "vidím reklamu, nelíbí se mi, kašlu na to" je v pohodě. Ale styl "vidím reklamu, nelíbí se mi, půjdu na internet a budu to pomlouvat"... Lidé, jste zdraví? Vždyť Vám to nikdo necpe! Sledujte Šípa? Nikdo Vám to nebere! Sledujete Krause, nikdo Vám to nebere, sledujete Ordinaci, NIKDO VÁM TO NEBERE!! Tak HerGot, když se Vám nelíbí, co dávají v televizi, tak jí vypněte, vypněte i počítač a běžte někam do pr...řírody!
Posílám také pozdrav do redakce. Zvlášť zdravím Augustu Hrubou, která nemá zřejmě na práci nic jiného, než špiclovat NÁŠ facebook, kdy si MY, fanoušci, píšeme věci pro NÁS, fanoušky, a pánové z Partičky tam také dávají většinu věci pro NÁS, a ne pro nějakou pokryteckou dámu, která nedodržuje ani "Na každym šprochu je prý pravdy trochu"! OK, klidně mi komentář smažte, nebo mě blokněte, a dokažte tím to, že jsem měla pravdu a Vy si jí nedokážete přiznat. Také by mě zajímalo, PROČ je PODVOD to, že kluci si ZE SRANDY založí skupinu? Myslíte, že kdyby se vážně snažili o něco víc, že by si založili "Los Rotopedos"? Slavík (a další, např. TýTý) je cena popularity. A popularita = oblíbenost. A my kluky máme rádi. Takže jsou oblíbení. Takže jsou populární. Takže nevím, PROČ by se neměli nějak solidně umístit v soutěži popularity. Zdraví Sary.x, PARTIČKÁŘKA.

andys8
07. 11. 2012 08:04

Doufám, že vyhrajou. Jsou nej...

zadnice
06. 11. 2012 11:32

To snad nemá obdoby! To je ale "umění"!!!! A Čobol v čele!!!

hillaarkaa
06. 11. 2012 12:45

To čekám,kdy se tu vyprsí ten hulibrk Slávik ten "umělec" od IMI

benel
06. 11. 2012 20:48

a bude to skupina Zepředu a Zezadu

hillaarkaa
07. 11. 2012 09:45

raduzkaxxx
06. 11. 2012 10:45

" fanoušci " by se asi smáli až by se za břicha popadali i kdyby se celé " představení " jednou rukou drbali v zadnici a drouhou šťourali v nose a přitom vydávali jenom skřeky.Mě stačí vidět jenom upoutavky a vím kam tyto " umělce" zařadit.

na-cou
06. 11. 2012 15:18

Souhlasím, nemám ani slov jak jsou trapní. Dělají z lidí blbce a ti se jim ještě smějí. To jsme ale národ.

milrena
06. 11. 2012 10:06

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

na-cou
06. 11. 2012 09:58

Celá Partička dementních herců je trapná. Dělají si jen z lidí blázny a ti se jim ještě smějí a dokonce je někam nominují. Taky bych je nominovala na cenu největší trapárna. A teď dokonce jsou v nominaci do hudební sekce kategorie Skupina roku, dostala se tam podvodem, ví se to a toleruje se to. Už se ničemu nedivím, když takový "umělci" jsou v nominaci. Nikdy jsem se ještě nevydržela dívat na jejich vystoupení déle než 10 minut a to mi úplně stačilo. Televize by se měly snažit o co více diváků, ale díky takovým jako "umělcům" z partičky spěje ke dnu. Takový názor má hodně lidé z mého okolí, jedině je ještě dobře, že ji dávají až později večer.

lukolina
06. 11. 2012 09:56

rok přihlásíme našeho psa s kočkou

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.