Vážně nemocná Verunka (4): Čeká ji 8hodinová (!) operace! Prodlouží jí střeva! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. července 2024

Svátek slaví Ilja, zítra Vítězslav

Vážně nemocná Verunka (4): Čeká ji 8hodinová (!) operace! Prodlouží jí střeva!

BRANDÝS NAD LABEM (lt) – Zatímco jiné děti v jejím věku jí běžnou stravu a mlsají, co jim chutná, Verunka Kotková (4) z Brandýsa nad Labem takové štěstí nemá. Od narození trpí vrozenou vadou, syndromem krátkého střeva. Je proto odkázána na umělou výživu, kterou přijímá pomocí infuzí až čtrnáct hodin denně. Bez této stravy by holčička nepřežila. Verunce teď ale svitla velká naděje! Už příští týden ji čeká náročná operace, která by měla její stav zlepšit!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

ivkanatka
08. 10. 2012 13:04

Léky pro Verunku pojišťovna nehradí !!! Rozčiluje mne fakt, že sem do republiky vozíme z rozvojových zemí děti, kterým děláme zdarma např. operace srdcí a na vlastní děti peníze nejsou ?!?
Cožpak se nad tím někdo nedokáže zamyslet a život rodičům a postiženým dětem ulehčit ? Vždyť jednou to ta malá republice vrátí ( pokud bude zdravá ) jako daňový poplatník !!! Mám vztek na ty, kteří rozhodují, zda takto postižené dítě má nárok na léky zdarma. Pokud by se to týkalo jich a jejich dětí, určitě by se peníze našly ! Hanba našemu zdravotnictví.

reagovat nahlásit

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.