Zpěvačka Naďa Urbánková: Rakovinu jsem nepřekonala. Nejde to! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 18. dubna 2024

Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav

Zpěvačka Naďa Urbánková: Rakovinu jsem nepřekonala. Nejde to!

Nežehrá, nestěžuje si. Ani přesto, že i tři roky po překonání rakoviny prsu stále nemá vlasy natolik dlouhé, aby mohla sundat paruku. Pětinásobná zlatá slavice Naďa Urbánková (73) může být pro všechny inspirací na to, jak žít, i když vám osud není vždy nakloněn. Čekali byste, že se stáhne do ústraní? Opak je pravdou! Zpěvačka se sametovým hlasem žije nadmíru aktivní život! Koncertuje, hraje v divadle, v rádiu má vlastní pořad a dokonce se »vrhla« na cvičení jógy.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

zkrat.
07. 10. 2012 17:25

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

vochomurka
07. 10. 2012 13:43

na bulvár

xcarodejka
07. 10. 2012 11:27

je bezva,když má člověk v sobě optimismus a vůli překonávat životní překážky. Potřebujeme to všichni, protože není jen jeden bubák, ale za každým křovím můlže něco číhat. Taky si někdy připoadám jak ve strašidelným zámku někde na pouti.... každou hcvíli na mne něco "bafne", ale člověk se musí naprogramovat, být podvědomě připraven a nemyslet si,že život je nějaká červená knihovna. To na 99,9% není nikdy.

babcahanca
07. 10. 2012 09:33

Milá paní Urbánková,
přeji Vám stále hodně optimismu a hodně, hodně ZDRAVÍ !

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.