Pomejemu hrozí velká pokuta: Už si najal právníky! Poslechněte si, jak se loučil v rádiu! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 16. dubna 2024

Svátek slaví Irena, zítra Rudolf

Pomejemu hrozí velká pokuta: Už si najal právníky! Poslechněte si, jak se loučil v rádiu!

To, že se zničehonic rozhodl odejít z rádia Frekvence 1, kde má do konce roku platnou smlouvu, může Jiřího Pomejeho (47) vyjít pěkně draho. Jak sám připustil, hrozí mu mnohatisícová pokuta. „Teď všechno řeší mí právníci,“ řekl Aha! už tak zadlužený moderátor.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

dochtorchocholousek
06. 10. 2012 13:45

...už se politoval, už se vyhodnotil jako jedinej, kdo se v tomhle státě nebál říkat lidem pravdu, taktéž nezapomněl zmínit svou snoubenku, kterou si bude (prej) brát. Všechno je v pořádku, Pomeje zas práší o stošest.

tina.vitaskova
06. 10. 2012 12:07

Vážený, vážená, nemáte jméno a příjmení???? Váše přezdívka je všeříkající, takže by Vás měli odpojit od netu, aby jste nemohl otravovat vzduch svými jedy-

dochtorchocholousek
06. 10. 2012 13:41

Mám - a rovnou vám sděluji, že je vám po něm kulové. O tom, kdo mě má či nemá odpojit od netu laskavě rozhodujte až v momentě, kdy mi ho budete platit. Dle vaší hysterické reakce soudím, že jste jedna z potrefených hus, fanatická Pomejová paluškářka, dokonce možná ta, která mu obden telefonovala, aby otravovala celostátní éter svými pseudoverši. Vem tedy s ním čert i vás, babo jedovatá!

12356
06. 10. 2012 15:55

dochtore, dekuji, rekl jste vitaskoveto i za mne.

12356
06. 10. 2012 16:04

Hele vitaskova a kde je dukaz, ze ta tvoje prezdika je prava. Je naprosto normalni, ze lide v internetovych diskuzi pouzivani prezdivky. Rady o odpojeni od netu svedci o hysterce, ktera nedokaze pochopit, ze ne kazdemu imponuje sebestretny blb Pomeje, ktereho enormni ego bylo urazeno, at uz z toho, ze nebyl navrzen moderatorem roku a nebo z toho, ze nemohl mluvit "pravdu" co si mysli. Ale Pomeje se nemusi vubec bat, dostane okamzite misto jinde a jeste lip placene, tak to mezi tou bandou "celebrit" chodi. Zarnym prikladem byla Gavriely, vyhozena a pak dostala milionovy kseft v hotelu Paradise a jeste navic, kdyz za ni prijel tej jeji vietnamsky obsournik, tak tam zustal mprotoze tam dostal praci ( nez cely cesky stab vyrazili pro nedodrzovani podminek smlouvy) A ze se mne ten srumec, jak byli vypakovani libil!!!

helena1942
06. 10. 2012 08:27

Debatovat veřejně o politické situaci se v dnešní době nesmí . To dnešní politici nedovolí , totslita ODS a TOP09.

12356
06. 10. 2012 16:09

A ted mne ukaz, jeden jediny dukaz, kde se pise, ze se nesmi v Ceske Republice debatovat o politice? Prosim te o cem by Cesi debatovali v hospode, kdyby nemeli politiku a fotbal. Cumeli by akorat do vycichleho piva a v palusi by bylo ticho jak v kostele

dochtorchocholousek
06. 10. 2012 07:31

...jen věčná škoda, že nepřišlo tak o rok, rok a půl dřív. Tenhleten noční pořad je strašná srágora, notabene za jeho moderování. Pár podivných existencí sice přijde o pocit, že mají v rádiu kamaráda, chlapa nejchlapovatějšího a borce nad borce - no bóže, najdou si jinou modlu.

Uživatel_776269
06. 10. 2012 00:33

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ivuska1
05. 10. 2012 23:06

maly dodatek k Vasi stavajici partnerce. Myslim,ze jste si mel najit lepsi divku. Tahle neni oblibena mezi lidma a tim Vam nici popularitu. Verim,ze ta Vam jeste predvede pekne divadlo. To se budete jeste divit. Hlavne si ji neberete za zenu! Dopadnete spatne.

daiena
05. 10. 2012 23:30

CO PROVEDLA?

Uživatel_776269
06. 10. 2012 00:32

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Uživatel_776269
06. 10. 2012 00:31

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

fortin
05. 10. 2012 20:09

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

daiena
05. 10. 2012 15:56

tč. jinou stanici večer nevyladím, tak jsem poslouchala rozlučku taky , je to komplikovaná osobnost. Nic zlé mu nepřeju, ale hodně si nadrobil v životě sám. Pár kamioňáku a Písničku tam pravidelně měl, ale to i ostatní. Osobně se mi projev nelíbil, řval jako na střelnici, rádoby světácky A rozhřešení, na který lákal do 2h rána stekně nedal, ještě dělal že bulí

daiena
05. 10. 2012 15:58

a slova vy.sr.at. ap. si taky do rádia může odpustit, tam se to moc nehodí, kultura už takhle upadá

klidek.pianko
05. 10. 2012 15:43

rádio jelo a vše co vysílal na rozlučku znělo Já chudák, Já oběť, mlžil. Pak posluchače vyzval "do boje" s režimem a s Áchjo, to zase bude malér, v tom pokračoval. Na 2.00 slíbil vysvětlení a zase se jen politoval a pomlžil. Měl říct na plnou hubu oč jde. P rostě se mi to nelíbilo, je to vzpupná povaha, to už známe.

tina.vitaskova
05. 10. 2012 12:39

Smekám před rozhodnutím pana Pomejeho odejít z rádia, hrdost, čest ani moudrost za peníze nekoupíš. HODNĚ ŠTĚSTÍ!!!! Musíme věřit, že ne všichni lidé jsou prodejné......... Když je něčeho moc, tak je toho příliš, nenechal se zastrašit, to jej ctí. Když budeme všichni "podělaní" a"úplatní", nemá náš stát žádnou budoucnost. Už ať jde náš pán nejvyšší někam, zasel v národě honbu po penězích, nemorálnost, zlodějnu a další negativa-to nemá budoucnost!! Fandím, smekám, přeji hodně štěstí odvážným lidem, jako je pan Pomeje.

klidek.pianko
05. 10. 2012 15:43

a víš přesně oč jde? Víš prd.

ivuska1
05. 10. 2012 23:08

souhlas s tina.vitaskova

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.