Obermannová: Havel lhal Dáše do telefonu i před mou dcerou! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Obermannová: Havel lhal Dáše do telefonu i před mou dcerou!

Dnešek je dnem, který by Václavu Havlovi (+75) udělal radost. U příležitosti jeho nedožitých 76. narozenin po něm bude pojmenováno pražské ruzyňské letiště. Jenže všechnu slávu kazí nejnovější počin spisovatelky Ireny Obermannové (50). Když loni vydala Tajnou knihu, v níž popisuje milenecký vztah s Havlem, vyvovala skandál. Mnozí jí vyčítali, že šlo o snahu zviditelnit se, čímž tehdy vážně nemocnému Havlovi přitížila.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

avina
05. 03. 2020 11:05

Udělala to,co udělala Dáša Olze. Kniha "7 týdnů, které otřásly Hradem"-cíleně lovila Vencu. Hrála to na něj,aby si ji vzal a ona neměla ostudu,že byla milenkou.

bello
14. 04. 2019 14:36

Ta je blbá jak dveřr vod chlíva. At´se na sebe podívá a zaleze zpátky do opičárny

majordomus
30. 08. 2015 22:42

Paní Obermannová, nechtěla byste už udělat přítrž těm vaším poudačkám,které z vás lezou jak z tasemnice články. Veškrnovou nemusím,ale vás stejně tak. On už není,říct k tomu nic nemůže, tak si obě dvě můžete cintat na bryndák,každá podle své inteligence. Nezapomněla jste náhodou,že byl ženatý? Slušná žena si ženatého zve do bytu a zamilovává se? Jste ubohá.

mathewik
27. 10. 2012 10:27

Podotykam pani Obermannovou neznam osobne nikdy jsem od ni nic necetl, ani nejsem jejim fanouskem, ale vim ze nelze, akorat si vybrala nespravny cas a dobu na vydani knihy a prominte mi preklep melo byt Opravdu tam jezdil.

mathewik
27. 10. 2012 10:23

tak se budete vsichni divit protoze moje pritelkyne bydli v ulici kde Obermannova zije a nekolikrat jsem tam Havla potkal.Opravdu zas mi jezdil takze si verte komu chcete ale je to fakt. Vedeli to vsichni ale najednou o tom nikdo nechce mluvit a rikaji ze to je nesmysl. No jo, Havel je po smrti nedotknutelny. Slava mu! Byl to normalni chlap, jako kazdy druhy. ale ze to zatajil to mne udivuje. Co jeste tak zatajil a v cem jeste lhal pan dokonaly??

an.manchester
12. 10. 2012 03:07

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

abstinent
07. 10. 2012 12:09

kulihrach1
07. 10. 2012 01:53

jako Marie Stuartovna v režii dana %Spinara ve Vinohradském. 8.1O a 18.1O. vynikající výkony, vynikající zážitek Nenechte si ujít

7sim7
06. 10. 2012 16:33

ze ji havel napsal ze je nej ceska spisovatelka? kdo ji zna?prostitutku? i kdyby to pravda byla?? proc o tom pise??? chce prachy? neni pribuzna s ornellou???

latabitha
06. 10. 2012 11:52

O co jde v podstatě paní spisovatelce? Já jí žádný peníze za její dílo dávat nebudu a doufám, že ostatní také ne. Proč se pouštěla do mimomanželského vztahu, když moc dobře ví, že byly - jsou a budou nefér. Už je dost stará, aby tohle přece věděla.. asi je největší naivka v ČR...

jity
06. 10. 2012 09:35

nejen Dáše, ale i celému národu. Stačí si přečíst jeho první projev. Budou vás trašit nezaměstnaností, nesmysl, on si majetek jeho předků nebude nárokovat co by s ním dělal atd.

hillaarkaa
06. 10. 2012 11:17

Pravdu díš

stooslu
06. 10. 2012 08:33

Můžete se tady dohadovat, urážet a mít své názory, ale to je taky jediné. Dáše je to úplně fuk, ona svým sňatkem je někde jinde, tam, kde si to, vy prosťáčci, neumíte ani představit. jen se vám může vysmát.hahaha

solochov
06. 10. 2012 05:20

Takové nemehlo mít doma, hééérečku, která nic jiného neumí, to prostě chtělo změnu. Potřeboval vedle sebe inteligentního člověka, ne komediantku, která se zmohla na hvízdání ve sněmovně atd. A že byl srab? To je víc než jistí. A navíc lhal nejen Dášeně, ale nám VŠEM!

anezat
06. 10. 2012 14:08

mandat
06. 10. 2012 00:37

Havel byl urcite srab. Ale, ktery zenaty chlap prizna svou milenku dobrovolne ??????????????????? Jinak to prejmenovani letiste, to je tedy fraska.

hillaarkaa
06. 10. 2012 11:16

Souhlas,je to asi to samé,jako když se tahal Janečkové Štěpánek se Zlatou Jen ty ulice a letiště neponesou jeho jméno.Prostě naše séééreBLITy

ivuska1
05. 10. 2012 22:29

Proc by se mela stydet ? Za co ? Za to ze popisuje vztah s Havlem ? Jeji milenec to byl dobrovolne a moc dobre vedel ze je zenaty s ***ou. Proc spisovatelku porad nekdo slovne napada ? Protoze napsala co s Havlem zazila? A proc by to nemohla napsat? Havel byl nadclovek ? Nebo se to nelibi ***e, ktera nemuze prenest ,ze Havel miloval PLNO jinych zen ?

ivuska1
05. 10. 2012 22:35

kdo by se mel hlavne stydet,je Veskrnova ! Pani Olga Havlova byla pred smrti a ta luza co se v mnoha filmech ukazovala naha se s Havlem pelesila a ted bude delat damu

mandat
06. 10. 2012 00:39

Svata pravda.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.