Nebojte se podzimu! 25 rad, jak se dobře nastartovat do krátkých dní, dešťů a plískanic! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Nebojte se podzimu! 25 rad, jak se dobře nastartovat do krátkých dní, dešťů a plískanic!

A máme tady podzim, sychravé počasí, prší, mlhy se válejí po ulicích, dny se krátí, začíná se ochlazovat a připravujeme se pomalu na zimu. Léto z nás vyprchalo, člověk je pořád unavený, nic se mu nechce. Co s tím? Co takhle nastartovat svou imunitu a dostat se do kondice? Ať na vás rýmy, chřipky a podzimní deprese nemohou.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

barborkavz
23. 04. 2015 13:26

Tipy jsou to dobré Třeba taková masáž, změna jídelníčku a podobně. Já třeba na podzim automaticky přecházím na zeleninové polévky na večeři. Nebo prostě cokoliv teplého,ať mě to zahřeje. Třeba v létě mi stačí pečivo, šunka nebo salát a zelenina a to je všechno. Určitě bych zařadila pravidelný pohyb, já mám třeba přes zimu tendenci tloustnout a na jaře je pak to hubnutí horší. A na imunitu je perfektní rybí tuk. Já si kupuju ten v tabletkách od lýsi, samotný bych asi nepozřela a jednak mám mnohem lepší imunity a taky se mi zlepšila kvalita pleti, vlasů i nehtů.

hillaarkaa
11. 10. 2012 08:46

Od HaHa-k nezaplacení

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.