Manuál pro »uživatele« seriálů… Kdo je kdo? A kdo v čem koho hraje? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 23. dubna 2024

Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří

Manuál pro »uživatele« seriálů… Kdo je kdo? A kdo v čem koho hraje?

To je guláš! Cesty domů, Vyprávěj, Ordinace v růžové zahradě, Ulice, Kriminálka Anděl, Zdivočelá země, Comeback… Není už těch nekonečných seriálů nějak moc? Zřejmě ne, televize totiž na nás hrnou další a další!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

snetol
28. 09. 2012 15:42

Nejlepší varianta je nedívat se na nic z toho. Jedna televize se opičí po druhé. Nejdřív Růžovka, tak hned Prima Cesty- samí doktoři. Nova Gympl- Prima hned základka. Obojí velmi výživné pro mladou generaci . Jo a pak Obchoďák. Hlavně tam musí hrát Kostková.

selmalita
24. 09. 2012 09:10

ale každý si může vybrat.Jednoznačně ale v současné době je na tom NEJHŮŘ Nova.Seriál Ordinace už ztrácí "grády" a nový seriál Gympl je absolutní pitomost i když se pokud jde o chování žáků bohužel blíží dnešní realitě a naopak věčně ožralý ředitel (Heř­mánek­),zes­měšnňu­je všechny učitele,které budou za chvíli jejich žáci pohlavkovat.O primitivitě seriálu Ulice snad netřeba psát.Tu ještě podtrhuje fidlání nějaké zesilující a zeslabující hudby takže často ani nerozumíte o čem je řeč a jde to na nervy

hakari.takara
23. 09. 2012 21:10

nesleduji a ani sledovat nebudu. Vadi mi, ze se tam objevuji stale stejne tvare, ktere- a to je ZARAZEJICI, kolikrat ani poradne hrat neumi. Kazdy prumerny clovek ten text odrika stejne jako Kostkova a spol.

starypes
23. 09. 2012 19:13

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

denia
23. 09. 2012 13:26

už vůbec nesleduji.Kdysi jsem viděla Dalas,bylo to nové a byla jsem zvědavá.Pak jsem asi 10 měsíců,po letech,sledovala Ulici.Když TV přerušila o prázdninách,už jsem se k němu nevrátila.A teď,když se objeví nový,naskáčou mi pipínky.A protože TV kanály snad přímo soutěží,kdo jich bude vysílat víc,nedívám se na žádný.Mám pocit,že se natáčí hlavně proto,aby naši herci měli co nevíce tučná konta.Proto stále stejné tváře ve kterých se už asi skoro nikdo nevyzná.Jsem už alergická i na filmy,které mají víc než jednu část.Díky za satelit,tam je zajímavých pořadů dostatek a z různých částí a oborů z celého světa.Nepoužívám sprostých výrazů,ale celá vaše seriálová vysílání si můžete strčit někam ...

jikar
23. 09. 2012 15:36

Díky za sdělení, velmi přínosné.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.