Tento muž »utřásl« k smrti měsíční dcerku! Plakala, a on chtěl spát! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. dubna 2024

Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

Tento muž »utřásl« k smrti měsíční dcerku! Plakala, a on chtěl spát!

„Manžel by dítěti neublížil. Dcera byla neklidná, střídavě jsme ji chovali. Já byla poslední, kdo ji uložil do postýlky, a až ráno jsem zjistila, že je mrtvá,“ vypověděla včera u soudu manželka Davida Zemana (31), který čelí obžalobě, že třásl plačící dcerkou (†1 měsíc) tak brutálně, až zemřela.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

spajka
17. 02. 2013 10:28

mají takoví primitivové děti? Ženská v hlavě bude mít asi taky pěkně na...,když obhajuje vraha.To,co se v dnešní době děje,nemá obdoby.Měl by být znovuzaveden trest smrti.

Standa
01. 09. 2012 10:17

Za smrt miminka podmínka, za tykadla na plakátech vězení. A tomu se říká spravedlnost....

franta15
31. 08. 2012 20:37

Takové malé miminka neumírají jenom tak, ani jim jen tak neoteče mozek. Manželka si teď rozmyslela svoji výpověď, ale smrt má na svědomí jeden z nich a já pochybuji, že to udělala ona. Lékaři snad umí stanovit diagnozu, co se stalo a proč. Takoví jsou hloupí chlapi a tento by měl za to co udělal být odpovědný. Kolik rodičů by mělo ráda tuto holčičku a dělali by pro ni pomyšlení. Nezodpovědní a primitivní lidi je potřeba potrestat, jinak budou i jiní chlapi vraždit svoje miminka.
Ublížit tak malému dítěti je opravdu hrozné.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.