Velká podzimní seriálová válka: Sesadí Obchoďák z trůnu Ordinaci? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. dubna 2024

Svátek slaví Jiří, zítra Marek

Velká podzimní seriálová válka: Sesadí Obchoďák z trůnu Ordinaci?

Na přelomu srpna a září na obrazovky vtrhnou nové seriály a především ten nejdražší z nich – Obchoďák televize Prima – pěkně zamíchá kartami!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

hillaarkaa
19. 08. 2012 08:44

Kam se jen podíváš.Místo Tv budu radši koukat do svých krbových kamen,co nevidět Terku natisknou i na hajzlpapír

tana66
18. 08. 2012 16:42

U me je to jasne, jediny serial, ktery mi pripada zajimavy (alespon do leta pripadal), jsou Cesty domu, ostatni sledovat nebudu.

valenta008
18. 08. 2012 16:19

Nedávno jsme v naší hospůdce uspořádali soutěž v pojmenování moderátorů v čt.Zkuste si doplnit jména: Jirka zpěvák,Jirka myší očko,­Chole­rik,ne­dávno přibyla posila,která stojí za to a dostal jméno Plašan,ve sport.rubr. Zubatka.Ty všechny spojuje hrozná čeština v které vyniká i stará Augustová (pseudonym Svazačka.)

valenta008
18. 08. 2012 16:09

máš úplnou pravdu a na Nově by mohli vypustit i sportovní zpravodajství z kterého Pouva zvaný Formule udělal Automotoreví.

ahmik
18. 08. 2012 16:02

pro Novu by bylo zařadit Ordinaci místo Televiz.novin.To mohou ale všechny 3 televize. Na Nově a Primě to je dřív Kriminální ústředna a zprávy na čt průměrně vzdělaný čech nemůže poslouchat pro otřesnou češtinu, kterou tamní moderátoři až na vyjímky vládnou.

rejpal3
18. 08. 2012 13:57

Já tedy neměl možnost čučet na bednu už několik týdnů, ale kdo na ni zírá od rána do večera, musí snad už vidět všude jen samé KOSTKY...

hillaarkaa
19. 08. 2012 08:47

Zrovna to hore píšu,kdyby to byla taková "hvězda"- budiž,ale jde o průtlak jak víno.Ještě Tondu se psem a jsou v TV komplet .

rejpal3
18. 08. 2012 13:55

Cesty domů mohou být klidně nasazeny proti Ordinaci v růžové zahradě, neboť především díky panu Švehlíkovi a několika dalším hercům par exellence tento nechutný slaďák, který je pouze parodií na skutečné lékařské prostředí, hravě převálcují...

hillaarkaa
19. 08. 2012 08:51

Tak,tak-za totáče se tyhle Adamcovy seriály hltaly jedním dechem,soudruzi na poradách si pak nevyprávěli o ničem jiném....Klišé a růžové brýle zřejmě Jirkovi zůstaly.

mikimi
19. 08. 2012 10:38

Až na obsazení je to naprosto šílený seriál. Třeba postavu Lindy Rybové psal asi nějaký blázen, naprosto nereálné dialogy a situace. Přitom jsem se na seriál těšila, ale hrozně mě zklamal. A tak je to se všemi seriály, jeden jak druhý. Snad jediné Vyprávěj má trochu rozumný scénář, i když i tam už to není ono, ale aspoň nevyznívá vysloveně trapně.
Náplň Obchoďáku si dost dobře nedovedu ani představit, takže ze zvědavosti kouknu na první díl, ale myslím si, že to bude zase to samé.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.