Výbava pro prvňáčka? Sáhnete si do kapsy hluboko... Vyjde na 4000 korun! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Výbava pro prvňáčka? Sáhnete si do kapsy hluboko... Vyjde na 4000 korun!

Aktovka, penál, přezůvky, sešity, pero, tužky… Rodiče prvňáčků teď mají před sebou pořádně dlouhý seznam pomůcek, které musí svému školáčkovi koupit před první cestou do školy! A do kapsy si sáhnou hodně hluboko. Podle nejnovějších průzkumů zaplatí za brašnu a další školní potřeby průměrně 2250 Kč. Realita je ale úplně jiná!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Lubica258
30. 05. 2021 20:45

Já ani nevím, na kolik nás vyšla výbava pro syna do první třídy, ale 4 000 Kč nám myslím nestačily. Když si to vezmu, tak batoh, dvoje desky, box na svačinu a další drobnosti, které jsme objednali z http­s://ww­w.st­il.cz­/vse-do-skoly-pro-prvnacky/ a už jsme byli skoro na 4 000 kč + ještě další věci od jinud. No radši to nepočítat .

mrazkova@...
28. 07. 2019 03:29

Díky za článek. To, že výbava pro prvňáčka nevýjde zrovna nejlevněji vím z první ruky, protože můj malý šel do první třídy právě minulý rok. Zjistila jsem ale, že na některých věcech se dá ušetřit třeba tím, že je objednáte přes internet, kde jsou školní pomůcky většinou levnější, než v kamenných obchodech. Já takto například objednávala školní batoh z http­s://ww­w.bag­master­.cz/ka­talog­/bato­hy

hillaarkaa
19. 08. 2012 08:54

Počkejme,až děcka usednou do lavic,to nezbyde lůze ani na cigára a krabičák

brtan5
18. 08. 2012 21:37

V TÉTO REPUBLICE vládních zlodějů se není čemu divit , takz, pastelkovné zruší a obratem pošlou 150 MELOUNŮ do Afganistánu ,,, no není to k poblytí co ty zloději v rouše flandˇáckém ,,, kalous a spol dokáží a furt mlčíme a necháme si srát na hlavy ,,, jak dlouho LIDI ???????

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.