VIP PROSTŘENO: Uvařte si vítězné menu Petry Černocké! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. dubna 2024

Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

VIP PROSTŘENO: Uvařte si vítězné menu Petry Černocké!

Favoritem tohoto týdne byla Anife Vyskočilová Hassan, jejíž pestré mezinárodní menu sklidilo velký ohlas. V bodování ji ale porazila Petra Černocká, která v kuchyni příliš neexperimentovala.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

smazan_20150109
19. 08. 2012 14:52

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

loft
18. 08. 2012 18:02

Jděte s tou podrazačkou Černockou do pér-de-le a s sebou at vezme Horváthovou. otázkou je, ale pokud spolu budou v té pér-deli sami dvě, koho budou podrážet !

knkn
18. 08. 2012 17:38

OPRAVTE SVŮJ ČLÁNEK, VÍTĚZNÉ MENU MĚLA ANIFE !!!!!!!!!!!!!! Mám tím na myslod PODRAZAČKY ! To by jste mohli uveřejnit i stejně "vítězné menu" od dotačného "VLKA", KTERÝ také v tomto pořadu všechny podváděl. Do očí se stavěl co by kamarád, všechny ohromně chválil, všude mu ohromně chutnalo, ale za zády bodoval tak, jako kdyby konzumoval u každého silážní směs. Tento případ předvedla Černocká ! Takže tato ůdáma mě přestala jednou provždy zajímat !

knkn
18. 08. 2012 17:43

OPRAVUJI SE: ve druhé větě jsem chtěla napsat "MENU OD PODRAZAČKY",- vypadlo mi to tam.

smazan_20150109
18. 08. 2012 09:08

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

jity
18. 08. 2012 12:57

bodů té Anife mohla dát více, ale jak to tam asi chodí. Kecají jim do toho nebo nekecají. Někdo Anife nenávidí a píše o ni nepěkné nadávky. Mě třeba nevadí a je bezprostřední, řekne vše na rovinu.

rivombrosa
17. 08. 2012 23:03

jaké zde převažují. Bodování Petry Černocké u Anife mě zklamalo(i druhé Petry), měly boule za ušima a pak daly osmu.. Měla vyhrát Anife, která uvařila bezkonkurenčně a byla milá, vtipná, nápaditá a strašně mile mě překvapila svou upřímnou , přejícnou povahou...

knkn
18. 08. 2012 17:56

PLNĚ SOUHLASÍM. Zákeřně bodovala jak Černocká, tak Horváthová.Černocká chtěla výhru JASNĚ PRO SEBE a věděla,že špatným hodnocením to ovlivní,protože večeře Horváthové nestála za nic a věřila si, že asi uvaří lépe, než Martin,takže byla přesvědčena, že nízkým hodncením Anife vyhraje. jenže Martin ji překvapil, proto ho musela tak podhodnotit až na 7.bodů, aby si výhru zajistila.
Ta druhá ná-na věděla,že vyhrát nemůže, ale nepřála výhru aspoň Anife / nebot bohužel ji Anife strčiľa ve všem do kapsy- ať hodnotíme co hodnotíme, tak se rozhodla, že výhru přihraje Černocké. Nejenže mě vyrazilo dech, že dala Černocká Martinovi slabých 7.bodů, ale podhodnotila ho i nanda Horváthová. Přiznám se,že jsem čekala, že mu dá 10.bdů. Myslím si, že to měl chlapec od ní za to, že prostě byla Anife nejen nejlepší kuchařkou, ale i nejlepší společnicí a dokázali s Martinem nejlépe všechny pobavit a přátelsky si rozuměli s Anife spolu -oba byli nejvíce bezprostřední, přátelští, nesobečtí, prostě stejné krevní skupiny. Od minulého týdne černockou už nemusím a tu poci-gán-skou horváthovou taky ne ! Nas-ra-li mě OBĚ DVĚ STEJNÝM DÍLEM !!
I když jak byl řečeno, Horváthová přítele má, ale na Martinovi mohla oči nechat a lhostejný jí není -může vykládat co chce. ZACHOVALA se k NĚMU ALE JAKO KŘIVÁK, DOUFÁM ASPOŇ, KDYŽ se na TY DÍLY ANIFE s MARTINEM ZPĚTNĚ PODÍVAJÍ - že si UDĚLAJÍ OBRÁZEK SAMI a ZAŘÍDÍ se PODLE TOHO !
Horváthové by měl být blíže Martin ( JAKO DOBRÝ HERECKÝ KOLEGA), než nějaká ĆERNOCKÁ. HOLT žárlivost, + nepřejícnost je svi-ňa, viďte Petro Horváthová !

loft
18. 08. 2012 18:03

VELMI PŘESNĚ VYSTIŽENO !!!!

illis
17. 08. 2012 21:39

bych si nikdy netroufla označit jako lehký piškot. Spíše bych to uvedla na pravou míru, dezert byl co do náročnosti přípravy hodně lehký.

kajenka52
17. 08. 2012 21:25

jednoznačne mala vyhrať Anife. Od Černockej to bol obyčajný podraz. Aspoň ukázala svoj charakter-neprajná, falešná a závistlivá ženská.Hlavná vec,že sa nemohla u Anife dožrat a tá závisť čo z nej išla keď bola u nej v byte
Anife ukázala, že je výborná kuchárka a správna ženská

illis
17. 08. 2012 21:34

Souhlasím, také jsem měla podobný pocit

kajenka52
17. 08. 2012 21:25

jednoznačne mala vyhrať Anife. Od Černockej to bol obyčajný podraz. Aspoň ukázala svoj charakter-neprajná, falešná a závistlivá ženská.Hlavná vec,že sa nemohla u Anife dožrat a tá závisť čo z nej išla keď bola u nej v byte
Anife ukázala, že je výborná kuchárka a správna ženská

defakto
17. 08. 2012 20:42

jen né dáma !!!

evinka1111
17. 08. 2012 11:30

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

hejhej
17. 08. 2012 11:22

byla zatím z "odvy­síla­ných"n­ejlep­ší.Nik­do nikoho nesh­azoval­,nepo­vyšo­val nad ostatní jako v minulých dílech,přátelský se bavili.Hodnocení mi nevadí.Všichni se snažili.

zkrat.
17. 08. 2012 22:26

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

loft
18. 08. 2012 18:06

ZE ZAČÁTKU BYCH SI TO BÝVAL MYSLEL TAKÉ, NEŽ JSEM POZNAL, že není dílu, aby tam nebyl podrazák - bohužel, ani tentokrát nebyli bez něj ! Usmívat se je jedna věc, ale neumět potlačit závist a jednat za zády nefér je věc druhá ! A to předvedla Černocká dokonale, Horváthová už méně dokonale-ale pracovala v ní nelibost vůči schopnostem Anife také !

smazan_20150109
17. 08. 2012 10:33

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

illis
17. 08. 2012 21:35

lépe bych to nenapsala

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.