Deníček Pavly Truxové: Jak jsem porazila obezitu (8) - 50 kilo dole! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Deníček Pavly Truxové: Jak jsem porazila obezitu (8) - 50 kilo dole!

Zaujal vás příběh Pavly Truxové, která navzdory neúspěchu v pořadu Jste to, co jíte našla odvahu změnit kompletně svůj život? Na Ahaonline.cz si můžete na pokračování přečíst její deníček začínající 1. dubna 2011, kdy její váha dosáhla závratných 197,5 kilogramu. Dnes už je Pavla díky dodržování přísného režimu o více než 80 kilo lehčí… a ráda by se dostala až na třetinu své původní váhy!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

kobra43
23. 08. 2012 14:33

..a o to tady jde,ne?Já ji viděl naživo,aniž by věděla.Je z ní pořádná kočka,fakt že jo.Je vidět,že hodně cvičí a sportuje.

hillaarkaa
24. 08. 2012 07:59

Proč jsi do ní nešel,kočičáku?? Zamňoukala by ti a zapředla

kobra43
25. 08. 2012 08:07

Kdybych neměl svoji kočičku,která mi mňouká a přede,tak bych bez váhání šel

magdalenka39
20. 08. 2012 10:29

..díky za další část deníku,super těšíme se na další

hillaarkaa
20. 08. 2012 11:23

Díky,díky,vemeno jako magdalenka39 se z toho již 5krát vytláskala

magdalenka39
20. 08. 2012 12:48

...piš alespoň k věci.Znovu opakuji,kdypak zde uvidíme tvou fotečku,velmi rádi se všichni se na tvou krásu a dokonalost podívají.Jak jsem již psala,svou chytrost jsi již předvedla a předvádíš,tak ještě tu krásu.

hillaarkaa
20. 08. 2012 15:36

*** na tebe a mám tě v paži,dylino vypatlaná.Dej randevous s hovínkou 1111 a udělejte mejdlo,krrravky

magdalenka39
20. 08. 2012 16:04

Ono hillarko kdyby ses měla čím chlubit,tak bys sem fotku včetně svých celoživotních ocenění velmi ráda dala.Bulváry i jiná média by se o tebe praly,ale ono jaksi není čím se chlubit.O tvůj vybraný slovník s pár opakujících se dokola vulgarit asi média moc nestojí,že?

hillaarkaa
21. 08. 2012 09:07

I jen si kecni,vypadá to,že vysedávání u TV a Pc je tvým sportem.Nalhávej někomu jinému že jsi jak bečka z něčeho jiného Co třeba pohyb-tj.výkon-to ti asi nic neříká,co??? Vemeno

nyxx
21. 08. 2012 04:43

Nechápu,jak se někdo může prožrat do takových kil,to je hnus.A pak s hrdostí ukazovat,jak se dá náááádherně zhubnout.
A našla odvahu změnit svůj život?To je paráda,ono ji asi ani nic jiného nezbylo,když chce chodit a pobejt si na světě ještě nějakou dobu.
Nedějte z ní hrdinku.

magdalenka39
21. 08. 2012 06:18

Ze své praxe vím,že né každý typ obezity pramení pouze v přejídání.Je to stejně závažný problém jako například alko­holis­mus,kou­ření,­drogy­.Zde nejde o to,dělat z někoho hrdinu,ale pomoci lidem s obdobnými problémy,že lze situaci řešit.Koho se tento problém nedotýká a ani žádný jiný, se zde uvedených problémů,šťastný to člověk.Podotýkám,že pro mě je zajímavá z odborného hlediska,sama jsem tímto problémem nikdy netrpěla.Pavla je zde podporou a vzpruhou pro ty,kteří se potýkají s léčbou obezity.Měla k tomu všemu odvahu vystoupit z řady a ukázat se lidem.Lidé,než se uchýlí k hyenismu,měli by si sami doma stoupnout před zrcadlo a zhodnotit po všech stránkách sami sebe a až potom hodnotit druhé.Což ale český človíček ve většině případů není schopen udělat.

nyxx
21. 08. 2012 10:14

Lidé,kteří nejsou jsou otylí z přejídání,to je tak zanedbatelné množství,že nemá cenu se o tom vůbec zmiňovat.Ale samozřejmě tvrdí,že jsou tlustí,protože jsou nemocní.
Kdyby jich bylo deset procent,tak je to moc.

magdalenka39
21. 08. 2012 12:26

Obezita sama o sobě je velmi závažné onemocnění.Obezita, ať už z přejídání,nebo z nemoci v obou případech je za tím nějaký problé­m.Obe­zita,­alko­holis­mus,kou­ření,­drogy­...je v jiné formě tentýž problém = začarovaný kruh,ze kterého fakt není jednoduché se dostat.Je to téma na delší debatu.Není v mém zájmu se tady hádat s lidmi,ani vnucovat své názory,jen píši podle svých zkušenností s lidmi,kteří obdobným problémům čelí.Pavlu sice osobně neznám,ale pokud si pečlivě přečtete díly deníku,na netu najdete i video Návraty,možná pochopíte,že její vznik obezity nebyl až zas tak úpně 100% z přejí­dání­.Samoz­řejmě přejídání tam bylo,ale důvod přejídání tzv.zaobalování se,je reakce na nelehké životní situace.V jejím případě (nelehké dětstv­í,roz­vod,po­vodně-přišla o vše,úmrtí rodičů,prasečí chřipka,další rozvod...).

hillaarkaa
20. 08. 2012 08:31

Rááchna jako prase .Je snad jediná,které docvaklo,že pohyb a střídmost v jídle budou větší kamarádi než vykrmování a válení u TV???!!

magdalenka39
20. 08. 2012 10:28

...a co ty jsi krom blbých,trapných vulgárních keců,které jsou vesměs zcela mimo mísu dokázala?Již několikrát jsem psala,když je dle tebe každý nejhorší,tak ukaž světu sama sebe,jistě všichni se rádi na tvou krásu podívají.Chytrost již dlouho předvádíš ve svých komentářích,že?

hillaarkaa
20. 08. 2012 11:22

Tobě můj příspěvek směrován není,nikdo tě ani nenutí jej číst,ale asi bytostně jsi stejnak rozteklá ráchna a ještě k tomu tak vypatlaná-to je špatná kombinace .Já jsem dle tebe,ty Sorbono z pomocné jen vulgární A co má být-na hrubý pytel......atd zvysoka mi vyliž a přestaň se mojich komentářů chytat,vemeno

magdalenka39
20. 08. 2012 12:41

Hillarko,tebe též jistě nikdo nenutí číst články,že?Píšeš,že jsem "vypatlaná"?A co jsi potom asi tak ty?Už jen svým slovníkem a stylem vyjadřování...stále točící se stejná slovní zásoba složena cca z 10-15 vulgarit,kterými myslíš že zde někoho urazíš.Ty musíš být opravdu hodně velká zamindrákovaná nešťastnice, když si máš potřebu léčit se sprostým psaním,ať už tady nebo pod jinými články.Když ti to dělá blaho a slast jakýsi pocit uspokojení,pro mě za mě,piš si tu dál ty své sprosté blitky taková zoufalkyně se mě osobně a věřím že ani jiných nedotkne.

hillaarkaa
20. 08. 2012 15:39

Už ses vyblila ze svých frustrací nebo budeš ještě pokračovat???Pěstí mezi voči aby se ti rozsvítilo a kopanec formanův do péérdele k tomu Závěr:grupáč s lysohlávkem a homeless

magdalenka39
20. 08. 2012 15:57

Správně jsi to sama o sobě napsala ty zoufalkyně.

hillaarkaa
21. 08. 2012 09:09

A ještě neumíš číst ty tele-o TOBĚ jsem to psala,proto na tě hážu sranec,jakožto na pořádné lejno se sluší

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.