Agáta Hanychová o skandálu: Řeknu vám, jak to bylo doopravdy! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 26. dubna 2024

Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav

Agáta Hanychová o skandálu: Řeknu vám, jak to bylo doopravdy!

Události posledních dní v kauze rebelky Agáty Hanychové (27) a jejího partnera a otce malého Kryšpína (10 měsíců) Mirka Dopity (28), který strávil noc na středu v cele předběžného zadržení, nabírají velké obrátky. „V médiích bylo publikováno několik lživých informací,“ sdělila deníku Aha! exkluzivně právnička Agáty Kateřina Fílová. Jak to vidí samotná Agáta, která za svým snoubencem stojí?
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

evinka1111
17. 08. 2012 01:30

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ivuska1
12. 07. 2012 19:27

Jo, vsichni ji verime, je to tak duveryhodna osoba

lepabrena
09. 07. 2012 19:53

aby chcípnul- alespoň už nebude otravovat všechny a plivat kolem sebe jedovaté sliny. Líbí se mi, jak jste všichni uvědomělí- raději chcete dát Bartoškovi na jeho filmový festival 140 miliónů korun, které získal díky svému osobnímu přátelství s KlUSEM než odvádět část svého platu na školství, protože mpsv mě závidí mé univerzitní vzdělání. Diplom jsem získala před převratem a ce se týče finacování mého studia - tento stát tolikrát okradl mě a celou moji rodinu, že mám dávno předplaceno- za peníze, o které mě a mé blízké tento stát okradl bych vystudovala Eton a Princeton a ještě by mě zbylo. Co se týče festivalu ve Varech- považuji za sprosté, že v České republice se konají ročně desítky filmových festivalů, kdy jejich pořadatelé dostanou nanejvýše kolem miliónu korun- například Febiofest- a Bartoška dostane 140 miliónů a přitom na festivalu zakáže promítat české pravdivé dokumentární filmy, na které si jejich tvůrci- na rozdíl od Bartošky- sehnali finance sami- a pro návštěvníky festivalu- kteří si na rozdíl od něho a všech herců sami platí veškeré náklady s pobytem- má v kempu katastrofální hygienické zařízení, když na festival vyinkasoval mnohem více peněz, než všichni ostatní pořadatelé všech filmových festivalů v České republice dohromady. Propagandu ODS, která je jedině přípustná u českých filmů, promítaných na festivalů si návštěvníci mohou v daleko větším konfortu prohlédnout na veřejnoprávní televizi ve svém bytě.

majojo
09. 07. 2012 10:43

ta o Karkulce je taky pěkná....

lepabrena
08. 07. 2012 12:54

ASI SNÍ O SEXU S Hanychovou a když se probudí, tak má hlavu v nočníku. Pokud mám jiný názor na dysdebilku Hanychovou a maškarádu ve Varech za prachy eráru- tedy nás všech daňových poplatníků, kdy pro návštěvníky mají v celém kempu jen troje záchody a jednu sprchu- zdroj- www.par­lamen­tnilis­ty.cz, zatímco "umělci" bydlí v Puppu v apartmánech se zlatými kohoutky, tak jsem komunistka? A to říká kdo? já osobně mám univerzitní vzdělání, které jsem si nemusela kupovat, jsem abstinentka, nekuřačka, nikdy jsem neužívala drogy a jsem proti jakékoliv manipulaci a využívání a pohrdání lidmi- a to je případ celé maškarády ve Varech za peníze nás všech! Pokud budu chtít vidět nezávislé filmy, zaplatím si a podívám se na ně na Internetu- Vary loni odmítly promítat český dokument o katastrofální situaci v lázních Kyselka a další pravdivé dokumenty!

chachacha
08. 07. 2012 17:25

Běž se na to koupaliště podívat ze kterýho na chvilku udělali kemp, aby jsi nepsala kraviny, ty vypatlaný, univerzitní střevo. Každý si může vybrat kde může bydlet.

mnpv
08. 07. 2012 20:04

To, že máte univerzitní vzdělání nesvědčí o ničem jiném jako o mizerné úrovní školství. A daleko méně mě štve, že je dotován filmový festival i z mých peněz, jako že je dotován kdejaký trouba a ten studuje z mých peněz. A jestli jsou nebo nejsou v Puppu zlaté kohoutky je mi fakt jedno.

p.r.d.e.l..hillarka
09. 07. 2012 09:02

tentokrát máš pravdu mnpv

ivuska1
12. 07. 2012 19:29

mirunkas
08. 07. 2012 09:55

Kdyby mě někdo fotil bleskem přímo u ksichtu,tak po něm taky asi vyjedu a jednu mu šlehnu.

hillaarkaa
08. 07. 2012 10:45

Přesně,dostal by stejnou čočku,jenže to si na slintaly a podobnou havěť asi nikdo nesmí dovolit .A tak se Špagáta s celou familly bude skloňovat ve všech pádech.Ještě že je teď u makaronů a háže na ČR sranec

mnpv
08. 07. 2012 11:52

JJ souhlas, když on si chtěl nějaký blbeček vydělat 5-10 tis. prodejem fotek bulváru a místo toho dostal po držce. To je nespravedlnost.

majojo
09. 07. 2012 10:44

Akorát mu rozšlápli fo´ták a Zubejda mu prokousla paměťovou kartu. A škoda, že mu ten blbeček nevrátil, když měl nq to vzdělání.

vlaku
08. 07. 2012 09:27

jako její mama.

Uživatel_776269
08. 07. 2012 11:04

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

lepabrena
07. 07. 2012 22:59

je dyslektička, dyskalkulička a jedním slovem dysdebilka. Její matka Žilková opakovaně popisovala v novinách obtíže s její výukou i výchovou. Proč na její extempore vůbec reagujete? O to jí přece jde, aby se zviditelnila, když to jinak nedokáže! Bartoška zkasíruje od eráru každý rok 120 miliard a pro diváky- kteří nemohou platit v karlovarských hotelích za jednu noc v Domově mládeže přes 1000 Kč má jen stany v kempu, kde klienti mají za 80 Kč za noc k dipozici jen troje záchody a jednu sprchu pro celý kemp, zatímco Bartoška, Hanychová, Žilková a další se za erární prachy válejí v Puppu, kde mají v koupelnách zlaté kohoutky! Ignorujte je, bojkotujte je! Jen to je cesta vpřed!

Uživatel_776269
08. 07. 2012 11:05

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

mnpv
08. 07. 2012 11:57

lepabrena - ať nepuknete závistí . Jestli to nebude tím, že Bartoška a Žilková jsou naši jedni z nejlepších herců, tak mají zlaté kohoutky. Vy jste závistivé nic tak bydlíte za 80,- Jinak cesta vpřed nebo vzad jste každému ukradená, nula plus nula rovná se zase nula

chachacha
08. 07. 2012 17:17

120 miliard??? Bože ty jsi blbá až to bolí. Takový nesmysl.

eremita
07. 07. 2012 22:46

Teda, byla to fakt sranda, ta klobáska byla k posmání, kdo by se z toho nepočůral, až by se válel po chodníku? Jen těch informací o slečně Hanychové je už moc, a vůbec nejsou vtipné. Ona je spíš k pláči. Prostě se "hvězda" ožrala, proválela chodníkem a "užívá" si festivalovou slávu. Chudinka....

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.