Petr Haničinec (†77), představitel hlavní role v kultovní sérii Dobrá voda: Díky seriálu se oženil! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. dubna 2024

Svátek slaví Jiří, zítra Marek

Petr Haničinec (†77), představitel hlavní role v kultovní sérii Dobrá voda: Díky seriálu se oženil!

Česká televize bude od neděle 17. června reprízovat sedmidílný seriál Dobrá voda z roku 1982. Hlavní roli vedoucího chovu koní v něm ztvárnil Petr Haničinec, od jehož smrti uplyne na podzim 5 let. Málokdo ví, že legendární herec miloval koně i v soukromém životě. Natáčení seriálu přineslo Haničincovi další lásku – manželku Radku (62).
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

hillaarkaa
18. 06. 2012 12:17

Dášena už nepodává žádné chrc­hloz­právy,­Blivet nedostala zaplaceno,tak se tahaj takovéto blitky....

jsemblbahillaarkaa
18. 06. 2012 15:48

Já vím, dceruško moje, že doma vaříme jen z vody a z toho co najdeme v popelnicích. Ale neboj se, náš taťka právě šel něco najít do toho velkého kontejneru za intršpárem, tak ti maminka dnes uvaří dobrou večeři a to se s taťkou nadlábnete.

A pozveme taky tetu evinku, lysohlávka, formana, nežerchlebu ať lidi vidí jak se máme dobře, jo?

A ty jim potom po večeři předvedeš s tátou tu šukací šou, kterou každý večer nacvičujete, a budeme jako v tom pořadu Prostřeno.

hillaarkaa
18. 06. 2012 16:18

Pozvi ty krááávo,ale na sebe,ten smrad z tebe mi zas čpí i skrz monitor

jsemblbahillaarkaa
18. 06. 2012 16:59

Že tě dceruško vydědím a nebudeš mít po své mamince ty krásné robertky, které mám v šuplíčku. A vždyť ty smrdíš taky, protože i tatínek smrdí a smrdí celá naše rodina. Miluju tě dceruško, i když jsi taková zlá na svou maminku

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.