Václav Hudeček: Světoznámý virtuos tento týden oslaví šedesátku! Měl jsem z houslí tik! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. dubna 2024

Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

Václav Hudeček: Světoznámý virtuos tento týden oslaví šedesátku! Měl jsem z houslí tik!

Nebylo mu ještě pět a už dostal pod stromeček housle. Za trest. Zlobivý capart se měl zklidnit a s hudebním nástrojem v ruce naučit disciplíně. Záměr se nejen podařil, ale předčil i ta nejodvážnější očekávání.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

smazan_20150109
04. 06. 2012 16:04

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Shelby16
03. 06. 2012 17:19

brilatně umí hrát na svůj nástroj a inteligentní lidi s minimem hudebního cítění ho musí ocenit. Hudeček se nemusí předvádět s kilogramem zlata na krku a bílým Mercedesem nebo Bentleyem jako ti praštění RAPeři, co vydávají ty triviálně jednoduché rytmy a skřeky a pohupují hlavou jak opice v ZOO.

pohadkamaje
04. 06. 2012 08:52

Shelby16
03. 06. 2012 17:12

Já osobně houslím neholduji, spíš kytaře, ale přesto pana Hudečka obdivuji, jak znamenitě ten nástroj ovládá. Takových lidí si velmi vážím, co něco dovedou na vysoké umělecké úrovni narozdíl od laciných arogantních rádoby-umělců Dary Rolinsové nebo Rytmuse, kteří založili svou popularitu na tom, jak se chvástají a předvádějí před lidma svým bohatstvím, penězma až kýčovitým extravagantním luxusem a myslí si, že když mají poslední model bílého BMW, Mercedesa nebo Land Roveru a na krku samé zlato, že jsou největší umělci a borci světa

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.