Petr Nedvěd: Nejbohatší muž českého nároďáku! Ženy po něm šílí, ale... On je pořád sám! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Petr Nedvěd: Nejbohatší muž českého nároďáku! Ženy po něm šílí, ale... On je pořád sám!

Žádný jiný hokejista české reprezentace nevydělal hokejem víc peněz. Jen v NHL si přišel Petr Nedvěd (40) na půl miliardy korun. Je tedy zajištěný, má krásný barák v Praze. Vešla by se mu tam velká rodina.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

76lu
18. 06. 2012 01:56

Něco tak úžasného jako je rodina si zaslouží mít každý i ten co neumí balit holky
Horší je, že čím dál více lidí nepřeje druhým nic dobrého a už vůbec těm o kterých si čtou))

jerryfrankenheimer
21. 05. 2012 07:23

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

hillaarkaa
20. 05. 2012 12:17

Tu viselo někdy před týdnem,máte vokurkovou???

lukreciaborgia
19. 05. 2012 19:55

Kdyby nevytřepaval pytlík jinde,mohl být s Veronikou Vařechovou,jednu z nejkrásnějších českých manekýnek.Ta nebyla zlatokopka,měla snad i víc peněz než on.Ale to mu bylo asi málo.No teď ať si strčí celý barák někam.Všechno má,kromě Veroniky.

lunatic
20. 05. 2012 09:23

Vy jste u toho byla,že to tak víte??
Rovnice:"Muž,který je zámožný,může mít 8 z 10 žen,na které UKÁŽE,platí."
Vím,je to HRUBÉ takto formulovat,ale - když provokujete ?!
80-90% žen se chce mít dobře a většinou nechtějí mnoho obětovat;budou chodit i se ženatým - příklady snad ani nemá cenu vyjmenovávat.
Nejsem vůbec zaujatý vůči ženám- ba naopak = MÁM je VELMI RÁD;bude mi 50,děti žádné a ženatý jsem nebyl a NEMÁM to v úmyslu - stačí mi ZNALOST ženského uvažování

veselabublinka
20. 05. 2012 15:34

Tak to je mi vás líto!

ivkanatka
21. 05. 2012 13:58

Dobře se chce mít 100 % žen , vážený lunaticu, ale každá nemusí chtít miliony. Když máte ženy velmi rád, tak asi ne tolik, aby jste se naučil" znalost ženského uvažování" praktikovat.
Až Vám bude o 10 let více,tak budete uvažovat jinak, protože
zůstanete sám a jestli se o Vás bude nějaká žena chtít starat, tak jen a jen za peníze, protože Vás nikdo milovat
nebude. Svobodní a bezdětní muži s takovými názory na ženy
jsou sobci - vím o čem píši, je to z mé vlastní zkušenosti.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.