Zubní kaz - Lukáš Koška: Probděl jsem celé noci! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. dubna 2024

Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

Zubní kaz - Lukáš Koška: Probděl jsem celé noci!

Probdělé noci, protrpěné dny. Takový trest si »užíval« Lukáš Koška (31) z Chodova u Karlových Varů za to, že podcenil zpočátku malý zubní kaz v »pětce vlevo dole«. Takové problémy se zuby ovšem poznala asi většina z nás. Tedy aspoň ti, komu se nedařilo zbytečně dlouho najít čas k návštěvě stomatologa.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

rydlo
08. 05. 2012 14:26

Mě občas také bolívají zuby, bude také obsáhlý článek o mém bolestivém zubu?

bobina
05. 05. 2012 07:36

Cikáni si zuby nečistí a mají je krásné,navíc pevné a bílé! Pastua je spíš škodlivá,čištění zubů je více méně problém hygienický,protože i po vyčištění zubů máme v puse zbytky a bakterie,takže blábol na entou!!!

liwa
04. 05. 2012 12:28

Po přečtení jsem se konečně odhodlal si poškozený zub obrousit pilníkem a fakt to bolí a vypadenou amalgánovou plombu už léta nahrazuji kvalitními sice olověnými rybářskými bročky z NDR.Dáseň má s použitým materiálem zpočátku problém,ale pak si zvykne a nakonec i celý organismus.Výhodou je rozhodně cena výplně všech hmotnostních kategorií a to 0.001 DDR mark za kus.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.