Pirát silnic: Zabíjel na přechodu! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Pirát silnic: Zabíjel na přechodu!

Vysoká rychlost je příčinou úplně zbytečné smrti mladého muže (†20). Na přechodu pro chodce v Plzni na Lochotíně ho srazil i s jeho přítelkyní (20) bezohledný řidič (26).
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

egyptanka
18. 04. 2012 13:51

Uplne jsem se zhrozila po precteni clanku po nehode. V dobe kdy se to stalo,jsem byla na nocni v praci. Bydlime blizko,denne tudy chodi muj 20 lety sym. Rano uz mel byt v praci,coz take byl. Ale ta panika jaka me zachvatila nez jsem se mu dovolala - opravdova hruza a des. Ten kamen co mi spadl ze srdce, neumim tu ulevu ani popsat. Vzapeti jsem si uvedomila tu nepredstavitelnou bolest matky zabiteho mladika. Z te hruzy mi dochazeji slova.

egyptanka
18. 04. 2012 13:54

oprava - syn

boball
20. 04. 2012 18:05

To úplně chápu.Jela jsem z noční a na chodníku ležela mrtvola přikrytá látkou.Koukaly jí nohy a měla stejné boty jako moje dcera.Vlítla jsem domů a zařvala.Kde je holka?Všichni byli ze mne v šoku.A já se klepala ještě odpoledne.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.