TýTý získala Bílá, Vondráčková přiletěla do Prahy zbytečně! Triumfovala Partička! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 16. dubna 2024

Svátek slaví Irena, zítra Rudolf

TýTý získala Bílá, Vondráčková přiletěla do Prahy zbytečně! Triumfovala Partička!

Ve Vinohradském divadle se už po 21. udílely televizní cenyTýTý. Nejsledovanějším hostem večera byla Lucie Vondráčková, která se poprvé od porodu syna Matyáše ukázala v Česku. O cenu ji ale připravila Lucie Bílá, která na slavnostní večer nedorazila stejně jako další ocenění - Lucie Borhyová, Václav Moravec a Tomáš Klus. Překvapením večera je triumf Partičky!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

pavucinka
25. 04. 2012 14:15

vždyť je číst ona ani nemusí, nejsou pro ni......chtěla jsem se zeptat,protože toto měla o Ivetka Bartošová, zda se dá cysta na vaječníku zjistit i dříve, tedy včas... a nemyslím sono, ale běžnou prohlídku.

sabath
17. 04. 2012 12:40

Partička zvítězila díky takovým trotlum jako vy,ja jsem nemohl volit jelikož mě pánbu osvítil o na podobné zhovadilosti se zásadně nedívám,o tom masožravci Genserovi a tajtrlíkovi Suchošovi mám vážné pochybnosti o jejich zdravotním stavu!Co se týče 6 korun za SMS tak je s radostí a ještě víc hodím vnučce do pokladničky.At žije česká zábava.

dajana
15. 04. 2012 21:48

Partičku mohli poslat do vedení ,jen slabomyslní.Takové trapárny a hlavně rádoby vtipy založené hlavně na sprosťárnách jsou asi tak k pobavení,jako jejich vkusné oblečení pro tuto příle­žitos­t.Kř­upan­ství 1. třídy.

gabi50
16. 04. 2012 09:12

Já se jen divím, jak se tu teď všichni vy mravokárci podivujete nad vkusem lidí a tlučete se v prsa, jak je možné, že zvítězila Partička? No prostě zvítězila proto, že pro ni lidi hlasovali. Tak jste měli vy všichni ostatní místo toho, abyste tu teď hodnotili vkus národa, sedět na pr.deli s mobilem v ruce a hlasovat pro Barrandovský videostop nebo Poštu pro tebe a jiné podobné zhovadilosti a mohl zvítězit "ten Váš". Vždyť je to tak jednoduché. Ale vy tu akorát teď dřepíte a mudrujete, jak je to možný, to snad není pravda... . To je vám nejdřív líto 6,-kaček za smsku nebo kolik to stojí a teď tu jen kecáte o ničem.

dajana
15. 04. 2012 21:42

Když jsou překlepy v textu,tak to ještě jde přivžít oko,ale splést si jméno paní Hany gregorové a udělat z ní Evu,no to je tochu úchylné!!!!!

sabath
15. 04. 2012 18:02

Prav­da,prav­da,lid­ská blbost je neomezená a u pbescentu zvlášt,místo těch kravin by mohli jít sázet stromky na šumavu né?!

ahmik
15. 04. 2012 15:40

a prakticky všichni diskutující, máte pokud jde o debilitu jménem Partička pravdu.Možná to ani podvod nebyl,ale sms posílají především puberťáci jejichž IQ se rovná 0.Tam spěje naše kultura pod vedením našich politiků.A L.Vondráčková je sice kočka,ale pořádnou zpěvačku ze sebe dělala jen prostřednictvím svého fanklubu,který byl schopen prohlásit ji za střed vesmíru.

defakto
15. 04. 2012 15:24

Vím, že jsou lidi kterým se Partička líbí , ale že by měla takový úspěch aby zvítězila v TýTý tomu nevěřím , jedině pomocí nějakého podvodu !

ivoadler
15. 04. 2012 11:21

si přijela pro TýTý? No to se holka spletla. "Úspěchy" Lucie Vondráčkové mě nikdy nebraly.

sabath
15. 04. 2012 10:49

Boha jeho kde je vykopali?Tomu si u nás říka humor?Ten pořad se měl jmenovat rakvička,to je pohřeb českého humoru a zábavy,na tohle se muže dívat jen stupidní obecenstvo,jako jsou stupidní rádoby umělci sami!Jak tihle mohli vyhrá to mi hlava nebere,ti si snad dávali hlasy sami,na takové kraviny prache jsou,ach bože kam to spěje?!

xcarodejka
15. 04. 2012 10:16

Nikdy jsem se na Partičku nedívala, fandím Klusovi, a Uvnaka Gottová byla trapná s řečmi o starých černajících zrcátkách, která tehdy kdoví kdoví kdo tehdy otíral. Přeci je leštila zajisté maminka mistra milá Ivanko, nejsi dáma, ale spíše máš úroveň hokyně.

street
15. 04. 2012 17:24

souhlas - Gottova je trapna hned, jak otevre usta...

trkic
15. 04. 2012 09:16

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

hu11
15. 04. 2012 09:01

To byla nějaká pohádka a nebo zdravotní beseda o lecích ?? Kdo to uváděl a čeho se to týkalo, že tady každý o tom píše a přidává rúzné diskuzní příspěvky

alenkaa
15. 04. 2012 07:50

Vondrajdě to strašně moc slušelo. Voříšek zaperlil, když řekl, že přebírá cenu jako žena - aha, takže on je muž ve vztahu s přítelem . |To že vyhrál David, tak jo, když to lidi chtěli, proč ne, pro mě je pořád Karel nepřekonatelný (ale nehádám se). Kluse mám ráda. A Partička? Já se dívám na slovenskou, českou jsem ještě nikdy neviděla, tak napravím

stekavypes
15. 04. 2012 07:27

Tak nevím,co si myslet.To,že vyhrál David mi přijde divný,vždyť taky nemá nic nového,čím by se mohl chlubit.má jenom muzikály s odpadlýma hvězdama ze stupidních soutěží.A to,že všechno vyhrála Partička jenom ukazuje na ubohost kultury našeho národa.Teď už je mi jasné,proč nám nevadí ti,co nám vládnou,protože náš národ ztratil mozek.

alenkaa
15. 04. 2012 07:52

jéé, až teď jsem si přečetla váš názor. Souhlas se vším! Jen doplním, že jsem fandila Lucce Vondráčkové. Ale když vyhrála Lucie Bílá, tak ji chtělo prostě hodně moc lidiček .

dajana
15. 04. 2012 21:53

Hezky jsi to vystihla v posledních 2 větách!!!!!

klidek.pianko
15. 04. 2012 03:31

hezká dvojka, sekne jim to. A návrat je shoda s koncem hokej sezony, co to je zase za blbej nadpis

klidek.pianko
15. 04. 2012 03:33

ps.: hokej "tam", mistrovství bude

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.