Matěj Homola lhal o dceři Lauře! Máme důkaz! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Matěj Homola lhal o dceři Lauře! Máme důkaz!

AUDIO - Poté, co deník Aha! upozornil na fakt, že dceru Matěje Homoly a Dary Rolins občas hlídá Lenka Špillarová, zpěvák přišel se svou verzí telefonních rozhovorů, které neodpovídají realitě. Podívejte se na doslovný přepis toho, co Homola Aha! řekl.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

kika01
12. 04. 2012 16:04

jako k tomuto se prostě nedá nic dodat, já když vidím takovýto články tak se jenom směju, divím se Matesovi, že jí to hnedka nepoložil, já bych jen při první otázce řekla bez komentáře a nashledanou, a oni by si stejně něco vymysleli ikdyby jim neřekl nic ....vždycky sem chtěla v budoucnu mít takovou práci která by byla dost kreativní a přitom bych se u toho moc nenadřela a vydělala dost peněz...asi sem ji už našla, tohle je přesně ono vymýšlet kraviny a brát prachy, to beru

karkulka_z_lesa
12. 04. 2012 08:01

jinak řeceno i hyenismus...o úrovni této rádoby "žurnalistky" není třeba mluvit, její vizitkou je tento primitivní článek. Komu se ale divím je pan Homola, já bych té megahloupé huse jednoduše hned na začátku práskla telefonem a měla by po ptákách...

zelena.karkulka
11. 04. 2012 23:39

nahrávají

bikirazlato
11. 04. 2012 14:06

ta aha-reportérka není jenom natvrdlá, ta je primo pretvrdlá
Kde se jen takto priblblý lidi berou, já vzdy myslela, ze novinári musí vystudovat, tahle blbka snad nedodelala ani základku...a jestli vubec neco studovala tak prichází v úvahu jenom Plzen - to je teda úroven
Divím se tomu Homolovi, ze s tou primitivkou vubec tak dlouho mluvil, já bych jí trískla telefonem uz po první vete...kam se ten svet rítí

mikimi
11. 04. 2012 13:26

To jste sesmolili takovýhle článek jenom o tom, že si Matěj Homola doslova nepamatuje celý telefonický rozhovor s tou natvrdlou reportérkou? A ano, ona opravdu natvrdlá je, jak vyplývá z vašeho doslovnýho přepisu. To je fakt normální se ptát dokola na stejné otázky??? A ptát se na soukromí malýho dítěte? Co je vám po tom? Já se divím, že vám nepráskne s telefonem, že se s vámi vůbec vybavuje

A kde že je ta lež? Já jsem asi taky natvrdlá, já jsem jí tam prostě nenašla, prostě o ničem

evinka1111
11. 04. 2012 11:06

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

evinka1111
11. 04. 2012 11:00

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.