Bezdomovecký manželský pár Eva a Franta: Třetí výročí svatby! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Bezdomovecký manželský pár Eva a Franta: Třetí výročí svatby!

To to letí! Nejslavnější český bezdomovecký pár Eva (47) a Franta (56) Kittelovi včera slavil už třetí výročí svatby! Ačkoli se brali na nešťastný pátek 13., rozvod nechystají a rádi se mají pořád stejně!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

analfabet
14. 03. 2012 19:43

Lidé, kteří chtěli vést tento styl života, byli vždycky - ale za socíku měli pracovní povinnost. Ostatně, Eva je LÉKAŘKA, myslíte, že by se ve svém povolání (anebo jako dealerka léků) dobře neuživila?

tomik007
14. 03. 2012 18:35

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

mnpv
14. 03. 2012 19:55

S tímto nemá Kalousek zhola nic společného. Oni se svobodně rozhodli pro tento způsob života. Je vystudovaná lékařka a léčená alkoholička. Kdyby chtěli pracovat a žít v civilizaci , tak by mohli. Zřejmě jim vyhovuje tenhle svobodný způsob života, v totalitě by je zavřeli pro příživnictví. Mají kliku, že žijí v demokracii a mohou přežívat tak, jak chtějí. S tí nemají politici vůbec nic společného, tyhle lidi pracovat nebudou, jsou na okraji společnosti, což jim evidentně vyhovuje.

illis
14. 03. 2012 22:23

Eva je vystudovaná lékařka, ale má velké problémy s epilepsií a z toho plynoucí také velké zdravotní problémy, kvůli kterým nejspíše ani nemůže své povolání vykonávat. Vůbec ji neodsuzuji, prošla si něčím, co se může přihodit komukoliv z nás, s Františkem mají jeden druhého a to je důležité. Četla jsem o nich všechny články, přeji jim hodně zdraví a ať to zvládnou. Když o nich nic nevíte, tak netrďte, že nikdy pracovat nebudou. Vadí vám, já to tak necítím, nevadí mi, spíše naopak .

mnpv
15. 03. 2012 08:13

Lidí s epilepsií je kvanta a pracují. Myslím, že tento způsob života pro nemocného člověka není vhodný, ale to určitě paní ví.Taky je neodsuzuji, ale ani nemám důvod je litovat. A ten pán by pracovat zřejmě mohl, ale líbí se mu zřejmě tento způsob života, tak ho žije. Aspoň nemá starosti se zdražováním a s důchodovým připojištěním. Takový lidé jsou všude na světě, s tím nemá naše vláda nic společného. Jedině je zavřít jako nepřizpůsobivé, ale to v demokracii nejde.

johanka
14. 03. 2012 13:46

Opravdu člověk neví, co si má myslet. Co je to za dobu ??? Kam až klesne úroveň života v kdysi krásné zemi??? Nikdy jsem si nemyslela, že budou lidi takhle žít. Je to hanba této vlády, která jen přihlíží tomu, jak je naše země nestydatě rozkrádána a mnoho lidí žije na hranici bídy... Stydím se za naše politiky - ale asi je mi to prd platné

hu11
14. 03. 2012 16:47

Dobře jste to napsala !! A tak by Kalousek neměl tolik chlastat, aby nevymýšle každý den nějaké ptákoviny

mnpv
14. 03. 2012 20:36

A co má s jejich způsobem života Kalousek společného? Je to jejich svobodné rozhodnutí.

winterfreshka
15. 03. 2012 09:19

Od tunelpapá ke Kalouskovi

jity
15. 03. 2012 10:14

Jenomže Kalousek chlastat může, ten je zajištěný, ten na ulici nikdy neskončí. Je to hrozné, že lidé tak jako tento pár žijí, ale někomu to zřejmě vyhovuje. Horší je to, když ti lidé se octnou na ulici nedobrovolně. Tito si svůj život vybrali, ale nevidím co je na tom svobodného. Být odkázán na nějakých milodarech a někde mrznout jako žebrák.

mazd
14. 03. 2012 13:08

to AHA napsalo, jakoby se jednalo o dělníka co hákuje na směny v Kolbence...

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.