Zoufalý zadlužený muž křikl: „Máte, co jste chtěli!“ A vyskočil z okna! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. dubna 2024

Svátek slaví Jiří, zítra Marek

Zoufalý zadlužený muž křikl: „Máte, co jste chtěli!“ A vyskočil z okna!

Chudoba, nezaměstnanost a beznaděj si vybraly nejvyšší daň – lidský život. Do náruče smrti vehnala zadluženého Jana K. (†61) z Jirkova na Chomutovsku ztráta střechy nad hlavou.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

lipno
11. 03. 2012 11:22

Určitě cinkal klíčema a volal Havel na Hrad!
Já tomu darebákovi NIKDY nefandil a i když se nemám nejlíp, skákat z okna ještě nemusím, i když jsem neměl práci, další lump Nečas mi vzkázal, ať starý domek, na který jsem si 20 let utrhoval od huby, prodám a podporu dostanu, až nebudu mít NIC!

slunicko1234
11. 03. 2012 07:42

když tohle může někdo odpovědět,tak čemu se tady pak divíte,IQ tykve a to je tak vše

slunicko1234
11. 03. 2012 00:07

chápu tragedie,jenže proč? Protože jsou lidi ovce,taky jsem měla dluhy ,kam jsem se podívala a začala jsem být psychicky na dně,pak jsem řekla a dost,chvilku mi to trvalo,ale našla jsem si skvělej džob přes internet a bylo,dluhy se tenčí a já jsem v pohodě. Píšu to protože jsem tuhle práci nabídla některým svým kamarádům a ti ji začali dělat a přestože měli taky dluhy,dělali ji jen chvilku,protože to bylo moc času a práce a td,atd.O tom to je začít jinak a jinde,jste zvyklý pořád jen nadávat,ale jak troubové chodíte každej den do svých Kolbenek a makáte na jiný a pak v hospodě mrskáte slova jako,kdybych já dostal příležitost,já bych,ne,ne,nic byste,jste naučený makat rukama na lidi kolem sebe a závidět.

fortin
11. 03. 2012 00:14

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

joz.ne
10. 03. 2012 22:53

Zvrhlý mafiánský systém v ČR si vybral už mnoho takových daní, chudák důchodce nebyl první, bohužel nebude ani poslední.češi uměli akorát zvonit, ale aby šli napravit to,co zkur-vili a vypráskali mafiánskou vládu a potrestali všechny zloděje, kteří se dotěď královsky obohacují na úkor ted už chudých lidí, na to odvahu nemáme. Budeme nadávat potají - na to nás užije !

jirter
10. 03. 2012 22:48

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

lipno
11. 03. 2012 11:24

PRAVDA pravdoucí!

yarush58
10. 03. 2012 15:18

K tomuto chtějí donutit všechny důchodce, aby nemuseli vyplácet důchody. A dnešní mádež že nepracuje? Vždyť jim dávají příklad ti mocipání nahoře. Jen kradou, ale práce po nich není vidět žádná. Fandím všem zlodějům. A klidně si můžou přijít vykrást i mě. Nic nemám. Jen postel. Všechno jde na nájem a léky. A to mám dvě práce, abych to zaplatila.

bohatypodnikatel
10. 03. 2012 22:28

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.