Kateřina Cajthamlová: Utíká z natáčení Jste to, co jíte! Kvůli penězům! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 16. dubna 2024

Svátek slaví Irena, zítra Rudolf

Kateřina Cajthamlová: Utíká z natáčení Jste to, co jíte! Kvůli penězům!

Doktorka Kateřina Cajthamlová (49) utíká z natáčení reality show Jste to, co jíte, jejíž další řada právě začala na Prima family. A důvod? Když se práce na pořadu některý den vleče, prostě se sebere a odjede do Prahy za objednanými pacienty, kteří jsou pro ni přednější. „Však jí to taky nese slušné peníze,“ řekl deníku Aha! jeden ze členů štábu.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

hillarka
04. 03. 2012 09:43

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

franta15
04. 03. 2012 04:00

Tato dvojka je od samého začátku hrozně nesympatická a spousta lidí tento pořad právě skrze ně nesleduje. Působí jako naprosto nesourodá dvojice, která docela štve spoustu lidí,jak obézních, tak hlavně neobézních. Ten námět je výborný, ale s těmito dvěma určitě NE. Myslím, že se už dost zveřejnili a Prima by měla najít někoho lepšího. S jinými moderátory by to mohl být divácky nejúspěšnější pořad. Zatím ho dost lidí sleduje s rozpaky a lidi co mají problémy dřív odrazuje než motivuje. Špatný je už samotný scénář, který je totálně nedotažený, lidi kteří mají velké problémy jsou tam zesměšňovaní a diváci z tohoto guláše nedostanou populární formou nějaké solidní rady, které by jim pomohli s jejich potížemi. Není se co divit, paní doktorce jde hlavně o její soukromou praxi a ne o to, aby někomu radila zdarma z obrazovky. A pan Havlíček, ten je podle mne do takového pořadu úplně nepoužitelný. Jeho srovnání třeba s Gondíky a jejich
projevem asi tak 1%. Není vůbec typ na obrazovku, je to přímo antitalent, kterého za sebou vláčí Cajthamlová a oba vůbec
neví, že by měli být moderátorský pár. Rozpačitost, nepříjemný dojem a zesměšňování a urážky lidí, kteří potřebují pomoc.

decathlon
03. 03. 2012 20:39

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

opportunity
03. 03. 2012 20:12

Havlíček bere 5.700

Shelby16
03. 03. 2012 14:26

Stačí se rozumně stravovat, zvyknout si na nízkokalorickou vyváženou stravu, zeleninu, ovoce, luštěniny, potraviny bohaté na potřebné vitamíny a vlákninu, nepít slazené nápoje, sportovat nebo cvičit a opravdu se ty kila hnou směrem dolů, když člověk má pevnou vůli ! Na internetu je ZDARMA tisíce informací o správném jídelníčku i různé tipy na pohybové cvičení a vylepšení postavy, jenom začít. Cpát těžce vydělané tisíce do nějaké slavné doktorky je naprosto zbytečné ! Ta je jenom pro bohaté lenochy, co si vozí prd*l v luxusních autech a jsou líní udělat někdy pár kroků pěšky navíc !

Shelby16
03. 03. 2012 14:32

Rada pro tlusté boháče: Stačí se přihlásit jako dělník do továrny na montážní pás za malý český plat a těžká manuelní práce za málo peněz s vašimi kily za 2 až 3 měsíce zatočí, že budete mít z té dřiny a bídy brzo postavu jak do Playboy magazínu. Bída vás naučí skromnosti !!!

hillarka
04. 03. 2012 09:42

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

aznom
03. 03. 2012 15:53

Tebe se-rou hlavně ta auta co ty socko vypráskaná.Měla ses líp učit a nemusela jsi stát u pásu.Takhle si nevozíš svoji prd-el v autě,ale kope tě do ní tvůj věčně ožralej starej slepice přiblblá!

va45
03. 03. 2012 13:50

K vůli penězům.A proč by to jinač dělala.AHA oběvilo Ameriku.

teufel
03. 03. 2012 15:21

Pro mě je novina slovo oběvilo,páč se píše objevilo.A k vůli taky neznám,je to kvůli.Takže ty objevovat Ameriku nemusíš,ale objevit český pravopis by ti neškodilo.

hillarka
04. 03. 2012 09:40

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

va45
04. 03. 2012 23:56

To píšeš o sobě vemeno.Už jednou jsem ti napsal,aby jsi se mě nelepil na ***,že *** jako ty nejsem.

hillarka
05. 03. 2012 09:06

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

irena40
03. 03. 2012 12:34

ale je fakt, že jsem - u jiné, podstatně milejší doktorky, která ze mě nedělala monstrum - zhubla 30 kg, která si pořád držím. Stálo to taky dost peněz, ale za zubaře taky platím

sal0me
03. 03. 2012 12:20

a co je na tom špatného, že spěchá za objednanými pacienty? Mají jí snad být přednější televizáci, kteří nejsou schopní dodržovat smluvené termíny?

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.