Otec »vlčích dětí« Martin K.: Učí vězně psát milostné dopisy! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 4. října 2023

Svátek slaví František, zítra Eliška

Otec »vlčích dětí« Martin K.: Učí vězně psát milostné dopisy!

Otec »vlčích dětí« Martin K. (36) poprvé promluvil o životě ve vězení, kde má z rozhodnutí pražského soudu strávit 8 let kvůli týrání svých synů (1,5 a 2,5), jimž např. nikdy nedovolil vyjít z bytu.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

komodor
26. 02. 2012 11:12

ja jsem vubec nenapsal ze je to prikladny otec! Napsal jsem ze ne vsechno bylo dobre a ze tyto deti nebyly tyrane oproti jinym tyranym detem a srovnal vysi trestu otce techto deti s tresty jinych kteri opravdu sve deti tyrali. Neprekrucuj ma slova tak jak se ti to hodi. Myslim take ze potrestan byt mel podminecne ale ne 8 lety! Doufam ze jsi alespon videla tu reportaz od Klimy a zajimala jsi se o to i jinak nez jen co se pise v mediich kdyz tady takhle vykrikujes. Tu MM jsem zvolil jen jako priklad kdyz nekoho odsoudis od pohledu a sama videt nejsi!

ines
25. 02. 2012 19:38

ten pan se urcite nechoval k detem jak by mel ,ale nemyslim si ze deti byli tyrane bolestne ano vse nebylo v poradku .dostat vsak 8 let na tvrdo ?kdyz porovnam kurinskou kauzi tyranych deti ,ktere opravdu tyrali jak zvirata a jejich tresty ?nemluvim o tom ze po polovine doby je pusti na svobodu za dobre chovani.pokud by dostali 16 let na tvrdo brala bych pak tech 8 let trestu tohoto pana ,ale takhle to je ,ze nasi soudci davaji tresty podle toho jak se vyspi.

komodor
25. 02. 2012 08:14

...no hlavne ze ty budes urcite od pohledu ouplna M.M. Tenhle pripad byl hon na carodejnice. Ten chlap dostal 8 roku jen proto ze se vzeprel urednickemu statnimu aparatu. Podivej se kolik dostali ti co deti opravdu tyrali. On ty deti netyral. Nerikam ze vsechno bylo dobre ale kdyby delali vse jak delali vcetne nevychazeni z bytu atd. a deti mely rodne listy chodily na ockovani a oni pobirali davky nic opakuji nic by se nestalo a on by nebyl vubec potrestan. No ale ty dal sleduj Ruzovku a bec na diskusich jako ovce a lyncuj na koho ti zprofanovana media ukazou!

illis
25. 02. 2012 19:35

komodore, pokud jsi přesvědčený, že tento muž je příkladný otec, je to tvoje věc. Vzepření se úřednickému státnímu aparátu si však představuji jinak a hlavně, to vzepření nesmí poškozovat práva dítěte. Jasné! Neumím si představit, že bych manželovi dovolila, aby moje děti byly vystaveny takovému nemožnému způsobu života. Vždyť ty děti na tom byly hůře než vězni, ti totiž mají možnost vycházek, sportovního vyžití, různých zájmových aktivit. Jen si zkus, zavři se v bytě na týden a uvidíš, jaký z toho budeš mít pocit. Sám otec u soudu uvedl, že svého syna pochoval jen jednou, když mu ho žena podala do náruče. Myslíš si, že je to normální, odpovím sama. TO NENÍ NORMÁLNÍ. Když vidím, co vše dělá dcera s manželem pro svého syna, jak se mu věnují, jakou láskou je obklopen, tak je mi těch dvou chlapců velmi líto. Navíc rodina už selhala v případě starší dcerky, kterou vychovávají prarodiče a táta s mámou se o ni nezajímají. O narození dalších dětí vůbec nevěděli. Co je to tedy za rodinu a takovou ty hájíš? Co se týče mne samotné, jsi totálně vedle, Růžovku nesleduji, tento seriál mne nezajímá a nepřirovnávej mne k M.M., to nepotřebuji.

illis
24. 02. 2012 23:04

a manipulátor . To co udělal, že zcela izoloval svoji rodinu, chlapci nebyli nikdy venku, neměli to, co běžně je dopřáno dětem v jejich věku, je zcela neodpustitelné . O starší dceru se starají prarodiče a chlapci byli svěřeni do péče strýce. Zamilované dopisy co píše své ženě, být na jejím místě, tak bych mu je omlátila o hlavu .

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.