Maminka Renaty Řepkové: Zeť byl před lety úplně jiný! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Maminka Renaty Řepkové: Zeť byl před lety úplně jiný!

Nejen Renata Řepková (38), manželka Tomáše Řepky (38), nevěřícně zírá na svého manžela. Jeho chování zaskočilo i maminku Renaty – fotbalistovu tchyni Marcelu Přibylovou.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

va45
19. 02. 2012 16:31

promluvil v.ů.l bohatýpodnikatel a to už podruhý

bohatypodnikatel
19. 02. 2012 20:15

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

va45
20. 02. 2012 00:50

No tak to řiká ten pravý vůl bohatý podnikatel.Ty si myslíš,že sprosťák a ještě hrdej na to jseš tady jen ty.To dokáže každý vůl psát jako dobytek.Jenže na tebe by to bylo moc psát věcně a k věci. Aby jsi to ty pochopil je na tebe moc.

bohatypodnikatel
20. 02. 2012 11:48

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

va45
18. 02. 2012 20:01

Co to je včetně,vysvětlím: to je včetně toho vlka co máš na prde li jak sedíš na té prde li pořád u toho počítače a hážeš tady ta "svá" moudra.Chápeš?

bohatypodnikatel
19. 02. 2012 09:36

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

va45
18. 02. 2012 14:24

Co tady holdujete pani Erbové,já vám osobně přeji aby jste byli na místě pani Řepkové a vaše děti na místě dětí Řepkových.Pak si vás rád poslechnu.Začnite trošku myslet hlavou.

bohatypodnikatel
18. 02. 2012 15:38

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

va45
18. 02. 2012 19:52

Zato tvoje čeština a psaní je jedna perla.Kde není žádný argument tak se vrhnem na přednášku o češtine.Už jsi si toho zapařenýho vycákal a zapudroval vlka. Mě opravdu nenaštveš,mě naštve jen inteligent a to ty rozhodně nejseš.Ty tady akorát prskáš jak prskavka.

bohatypodnikatel
19. 02. 2012 09:36

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

va45
19. 02. 2012 16:28

Jak jinak promluvil v.ů.l bohatý podnikatel

bohatypodnikatel
19. 02. 2012 20:15

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

jade
18. 02. 2012 12:30

Není se čemu divit, že je jiný. Stačí si přečíst rozhovor s matkou Erbové. Výrazy jako žrát nepatří do slovníku dobře vychovaných lidí. Dcera rozvrátí rodinu, obírá jí o peníze a matka je jako dlaždič /omlouvám se i některým dlaždičům/.

pavucinka
17. 02. 2012 12:45

to totiž jestli dokážete, tak záropveň dokážete,že jste osobnost. Nezabývejte se špínou, umažete se taky. Kdyb jste věděla s čím já bojuju a kolik je mezi lidmi podlosti a přízemní touhy po penězích. Moje zklamání je velké, avšak člověk se musí naprogramovat na budoucnost a vybírat si lidi kolem sebe, hledat a hledat.Nic není tak jednoduché, nic jednozančné, nic není černobílé. Snažte se pochopit i to nešťastné děvče, protože možná i vy by jste se chovala v jejích letecha v podobné situaci podobně. Současný rasismus je špatný. Všichni by si měli uvědomit, že to vedlo až k občanské válce v bývalé Jugoslavii a včas přibrzdit. Ani exemplární trest těm žhářům nepomůže. A advokátim jako ten Kočí by měli odejít ze scény. A všichni ti, co nemají ani základní í morálku a jsou v justici, přísahali a posléze nemají problém zaprodávat se.

va45
17. 02. 2012 18:55

Souhlasím s vámi co jste napsala,přesto mě pani Erbové není vůbec líto,ale je mě líto těch dětí Řepkových čím musí procházet.Dceři pana Řepky se nedivím,že reagovala na pani Erbovou jak reagovala.Když se musí dospívající dívka dívat na to jak její otec se nechá fotit do bulváru s těhotnou a polonahou milenkou,tak to je opravdu síla.Trvám si na tom,že pan Řepka s pani Erbová tomu děvčeti moc ublížili.Strašně by mě zajímalo,kdyby byla pani Erbová na místě toho šestnáctiletého děvčete a její otec na místě pana Řepky.Ty dospělý to nějak přežijí a srovnají se s tím,ale děti jsou na tom ohodně hůř s tím srovnáváním .Vše rozpoutala paní Erbová svým nerozvážným chování a musí si být vědoma,že za to nese následky.Mohli se domluvit v klidu a né se nechat vláčet bulvárem a možná si za to ještě nechat platit.pani Erbova opravdu šlápla do měkýho.Tak ať si to srovná v hlavě.

senzibilkaa
17. 02. 2012 20:17

va45 přesně tak. Je mi úplně jedno, jaké je národnosti, nesoudím lidi podle barvy vlasů, nebo pleti, nelíbí se mi jen sobecké skutky. Ale jak už to na světě chodí, bude mít určitě příležitost si své jednání uvědomit, ono se ne nadarmo říkalo, že na cizím neštěstí nelze stavět svoje štěstí

bohatypodnikatel
18. 02. 2012 13:30

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

va45
18. 02. 2012 14:00

No jak pozoruji,tak ty ho musíš mít pořádně smradlavýho a zapařenýho v četně vlka,když tady pořád čumíš a dřepíš u počítače.To tedy říká ten pravý.Běž se vyčvachtat.Zapácháš a je to cítit i sem.

bohatypodnikatel
18. 02. 2012 15:41

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

bohatypodnikatel
18. 02. 2012 13:29

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.