Jaromír Jágr: 40 věcí, které o něm nevíte! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Jaromír Jágr: 40 věcí, které o něm nevíte!

O Jaromíru Jágrovi byly už popsány stohy novinového papíru, vyšlo o něm několik knih. Vyhrál Stanley Cup, olympiádu, mistrovství světa. Střílí jako ďas, brankáři trnou hrůzou, co zase vymyslí. V NHL patří mezi největší hvězdy historie, v českém hokeji má místo na piedestalu. Rád se směje, dokáže fórkem rozjasnit atmosféru.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

ladybug
25. 09. 2017 16:16

Vydělává poctivě? Budete mi tvrdit, že hokejista si zaslouží milliony
za sezonu, zatím co lékař, který zachraňuje životy si vydělá daleko méně a pracuje celý rok, ne sezonu. Herci a sportovci jsou prostě hrozně přeplacení a nezaslouženě. Jagr a charita? Slyšela jsem, že dává peníze kasinu.

zamlzena
01. 03. 2012 11:34

Vydělává poctivě, i když některé profese vydělávají doslova nekřesťansky moc A MĚLY BY SE TROCHU PDOĚLIT S POTŘEBNÝMI. Chybí mně zmínka o nějaké charitě.....

hergott
13. 02. 2012 16:53

Jaromír Jágr je "pan hokejista" vůbec mu nezávidím jeho miliony,protože je má poctivě vydřený oproti jiným žejo,­Baka­la,Ba­biš,Dv­ořák a další ksindl.
Přeju mu zdraví a sílu.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.