Jak na celoroční rýmu... Co vy na to, pane doktore? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Jak na celoroční rýmu... Co vy na to, pane doktore?

Na rozdíl od senné rýmy, která je dána nástupem pylové sezony, kolísá intenzita příznaků celoroční rýmy, často nepředvídatelně, po celý rok.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

kvetusebil...@...
16. 09. 2019 23:34

Za mě nejlíp účinkuje Nasivin Sensitive. Mají i pro miminka a větší děti. Spolehlivě zabírá hlavně v kombinaci s mořskou vodou.

eva.trlikova
19. 11. 2015 11:16

Já jsem jednu dobu používala chemické kapičky a skoro jsem si zavařila na závislost...tak jsem raději sáhla po spreji s mořskou vodou - dá se užívat dlouhodobě a hodně mi to pomohlo dát sliznice do pořádku I preventivně teď používám Quixx a pro syna Quixx baby a držíme se bez rýmiček a virů

sambiliong
09. 09. 2015 17:16

Já mám na rýmu vyzkoušenou slanou vodu, resp. mořskou vodu. Proplachuji si tím nos prakticky celoročně a fakt to pomáhá. Teď jsme pořídili kapky s mořskou vodou i pro mimčo, dají se sehnat už takové, co se dají užívat od narození (Quixx Baby), jiné jsou myslím až od nějakého věku, ale tyhle se dají dávat hned.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.