Takhle jste prožili netradiční sex - Tereza: Znásilnil mě tchán! A mně se to líbilo! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. dubna 2024

Svátek slaví Jiří, zítra Marek

Takhle jste prožili netradiční sex - Tereza: Znásilnil mě tchán! A mně se to líbilo!

S netradičním sexuálním zážitkem se v novém seriálu Aha! rozhodla po dlouhém váhání svěřit i Tereza K. (36). A to hlavně proto, že to bude znamenat, jak doufá, konec milostného trojúhelníku.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

winterfreshka
03. 02. 2012 08:13

Na takové prasárny a úchylárny Vás užije! .Článek bez úrovně,hodný někam na blog či forum

teufel
03. 02. 2012 10:22

No,když může být na hlavní stránce Bartošová a titulek Soulož s Ivetou,tak se nedivím ani této ubohosti.

silvervoice
03. 02. 2012 07:25

Musíme si uvědomit, že biologicky je žena připravena souložit jednak i světším počtem mužů (dle Quinessovy knihy rekordů i přes 3000 mužů nebo styků denně!), jednak i s otcem, tchánem, bratrem, učitelem, šéfem - u primátů (tedy podle Matky Přírody) je to úplně jedno. Tím to neschvaluji, ale upozorňuji, že když pouštíme dceru na zájezd s mladým nadrženým vedoucím pěveckého sboru nebo ji necháváme doma s nezaměstnaným strýcem nebo otcem, nebo ji posíláme za učitelem angličtiny, musíme počítat s rizikem a zajistit opatření nebo prostě setkání mezi 4 očina a 4 stenami za zavřenými dveřmi zabránit. Až 20% dívek je ještě před 18. rokem doma nebo u příbuzných zneužito a až 60% vdaných žen má románek na pracovišti, s učitelem, vedoucím souboru (tedy s autoritou, u které to nepředpokládáme) apod.

anot
02. 02. 2012 22:28

horší bude až jim na to mladý nebo tchyně přijde,to bude veselo

lysohlavek02
02. 02. 2012 15:58

..a jak se jí to líbilo..už to nechce jinak!!

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.