Bartošová musí do podzimu napsat životopisnou knihu: Ivetin slabikář! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Bartošová musí do podzimu napsat životopisnou knihu: Ivetin slabikář!

Zpěvačka Iveta Bartošová (45) se chtě nechtě musí pustit do práce a napsat svou první knihu o životě, kariéře, vztazích s bývalými milenci i o tom současném Josefu Rychtářovi (53). Pokud se tak nestane, bude muset nakladatelství vrátit 200 tisíc korun, které jí byly jako záloha vyplaceny před dvěma roky a které již utratila.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

daiena
23. 01. 2012 02:09

je hezká, Pepa nese mouku

elis3
19. 01. 2012 19:51

Tak nevím ,ale měla by si to sakra dobře rozmyslet. Kdo by mohl mít zájem o její knihu?Vždyť snad neexistuje nic, co bychom o Ivetě ještě nevěděli A popravdě řečeno, koho to ještě zajímá.Stačí si kliknout na netu I.Bartošová a je o ní psáno víc, než dost. Iveta by spíš měla jít normálně pracovat jako ostatní. Kdyby dělala někde ve fabrice na směny, tak by jí takové nesmysly ani nenapadly

komodor
19. 01. 2012 11:44

Tak nevim koho ti pripominam pac muj nick je tady na tom bulvaru prvni a nikdy drive jsem sem nechodil. Ten nick mam uz nekolik let a pod nicim jinym nepisu. Drive jsem chodil na aktualne.cz rubrika pocasi s celym nasim utvarem ale zavedli tam fuckbluk a my ho bojkotujem tak jsme presli na aktualne.sk rubrika kultura a bratia pro nas tez nemeli pochopeni a tak jsem cely utvar i s mym skladem pradla prestehoval na PL rubrika galerie ale tam nam taky zatrhli diskuse pac nesnesou kritiku a tak jsem tady a nikam se uz nehnu. Ma zakladna je www.zemanland.*** Jo a Iwet klidne naklikam pac mi to zily netrha. No a ty si dej pozor at si nenatluces az ti nasypou zrni pod sklo.

zkrat
19. 01. 2012 12:10

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

aronak
19. 01. 2012 10:27

Nevím, co chce nového napsat. Tak zdokumentovaný život a propraný bulvárem, jak má ona, nemá nikdo. Bohužel pro ni, toho pozitivního, se najde velmi málo. Možná jednou, až Artur bude psát paměti - to by mohlo být zajímavé. Chudák kluk. Ale divím se vydavateli, že jí dal nějakou zálohu na knihu, kterou buď vůbec nenapíše nebo bude propadák.

bobina
19. 01. 2012 10:10

že jedním z redaktorů bulváru je podivný a nein teligentní pán Novotný,tak je to pro mě důkaz o neserióznosti každého výmyslu a o tom,že je to dobrá odpočinková četba k zasmání a ne k zamyšlení!

lysohlavek02
19. 01. 2012 11:29

když je to pod tvou "úroveň" tak proč na AHA,Plesk dřepíš jak slepice na vejcích??..sežeň si radši pořádnej vibrátor a vymeť si pavučiny v tvých zatuchlých otvorech!!

duncinela
19. 01. 2012 08:47

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

lillyli
19. 01. 2012 08:32

A co tvoje klikání? To se nepočítá? Takové rádoby chytrolíny fakt miluju. Kolikátý je to tvůj nick? Někoho mi přípomínáš, "páč" takhle psával na blesku i na revue nějaký santa klaus(?)....

zbyneksklenicka
19. 01. 2012 08:19

Trocha romantických veršů by také neuškodilo :

Heja heja heja
dala bych si pyja
měla jsem já ital hrabě
teď tam strkám český hrábě
a pak vodky hrnek
a zazvonil zvonek
A byl to Arťa a robil mi držku ...

zbyneksklenicka
19. 01. 2012 08:20

pardon - rozbil

decathlon
19. 01. 2012 07:14

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

komodor
19. 01. 2012 07:10

jedna navsteva u Iwet v rezii Pepana a tolik clanku. Dyt at pise ta kniha se prodavat bude pac slepice ktere by ji pomalu na diskusich lyncovaly tam pro tu knihu pobezi prvni aby dal mohly na diskusich kdakat a okopavat Iwet kotniky. Jenze rozdil je v tom ze Iwet holt je doma "vysmata" a ty prachy ji stejne nekdo vytopi a kdyz bude nejhur postara se Staidl ale tem wokopavacum kotniku se to holt takhle nezadari. No a wono je to jedno jestli do ni kopete pac diky tomu vasemu klikani ji ty prachy tecou taky. Je nejvic nenavidena na diskusich ale ma nejnavstevovanejsi diskuse ze vsech a po te knize se take jen zaprasi.

sojkam
19. 01. 2012 06:26

Ono fakt v té knize ani nic jiného nemůže být

hejhej
19. 01. 2012 10:46

Ale může.Iveta žije ve snu a ten sen pomoci svých fanynek ještě "natře"na růžovo.Ale co od ní čekat.Jestli bude psát tak,jak mluví,pak to bude hrůza.My vlastně o ní už víme úplně všechno,tak proč utrácen peníze za její lži.Už jenom to,že shrábla 200 000 a nejak zapoměla za co,stejně jako u Páska,dluh,na který zapoměla.Vypitý mozek je vypitý mozek.

leninos
19. 01. 2012 05:38

já chcípnu smíchy - takhle po ránu.... Aha neblbněte!

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.