Jaroslav Feyereisl: Šéfuje porodnici v Podolí a topí se v milionech! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. dubna 2024

Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

Jaroslav Feyereisl: Šéfuje porodnici v Podolí a topí se v milionech!

Je to v Praze a všechny těhulky se tam hrnou. Co je to? No přece Ústav pro péči o matku a dítě v Podolí. Jenže… Nemocnice, která se chlubí nadstandardní péčí včetně luxusních pokojů pro maminky, u pacientů úplně propadla.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

andrea.k
14. 01. 2012 22:40

Nad touhle diskusí se vyjímá další podobný článek s názvem: "Boháč Petr Čech koupil vilu za 40 milionů!". Vypadá to, že si redaktoři vzali na paškál ty, kteří něco dokážou a díky tomu si i vydělali peníze. A to už je dnes taky špatně? Já osobně si myslím, že někdo díky komu se denně zachrání x životů by si zasloužil mnohem víc než špičkový sportovec (ikdyž je to jen můj názor), což samozřejmě nemá, ale hlavně, pokud je někdo ve svém oboru vyjímečný, tak proč by si nemohl vydělat víc než ostatní. Ale hlavně snaha, vnucovat nám do podvědomí, že lidé ve stejné čtvrti nebo vesnici jsou všichni stejní, tak to je veselé - to se budeme muset sebrat a projít si sídliště byt po bytě, protože jestli je v něm nějakej lump, tak s ním zítra můžeme být srovnáváni my - není to úsměvné . Takže AHA, chápu, že časopis se lépe kupuje, když je v něm kritika, než chvála a když lidi provokuje k závisti než k obdivu, takže se Vám tento článek opět velmi povedl a máte za něj samozřejmě od vedení velikou pochvalu

bohatypodnikatel
14. 01. 2012 09:28

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

bobina
14. 01. 2012 08:22

Tady je vidět,že je to naprosto jedno o koho se jedná! Prostě někdo má a jiný nemá! A pokud tu nebude žalobce,nebude tu ani soudce,takže nezbývá nežli jim to nezávidět a myslet si o tom své.My jsme totiž malí páni na to,abychom do toho viděli! A ti,kteří do toho vidí mají sami máslo na hlavě,takže jsou raději zticha a bagrují dokud to jde a doufají,že je nikdo nevyhmátne!

bohatypodnikatel
14. 01. 2012 09:26

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

hillarka
14. 01. 2012 09:35

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

dandova
16. 02. 2012 18:44

nejezchleba
13. 01. 2012 14:05

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

hillarka
14. 01. 2012 09:07

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

bohatypodnikatel
14. 01. 2012 09:26

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

dandova
13. 01. 2012 12:43

Až budete umět to, co on, tak se budete taky "topit". Mně zachránil život. Nevím, jak ostatní, ale já jsem v Podolí byla spokojená.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.