S chatrným zdravím Havel bojoval čtvrt století! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

S chatrným zdravím Havel bojoval čtvrt století!

Náš první polistopadový prezident bojoval s nemocemi dýchacího ústrojí čtvrt století. Poprvé však veřejnost výrazně znepokojila až jeho operace v roce 1996, kdy mu lékaři vyoperovali zhoubný nádor s částí plic.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

marinchen
20. 12. 2011 10:18

A co Havel delal pro sve zdravi n i c .chlastal a kouril jako kamna . To jsou ty konce ,ted je na rade pan ozrala Landovsky.

loft
19. 12. 2011 21:51

A co pro to svoje zdraví Havel dělal? Samé cigarety a pivo, frtany - co má to tělo potom dělat ?

knkn
19. 12. 2011 21:48

Je už NENORMÁLNĚ a NECHUTNĚ PŘEHAVLOVÁNO. když jde člověk do města, z každého rohu na něj civí Havel v nejrůznějších podobách. V rádiu,telce-NIC JINÉHO, NEŽ HAVEL. bez kecání- už mám pocit, že mi ho dere někdo klínem i do hlavy- Havel, Havel...
Už by mě ani nepřekvapilo, kdyby zrušili děckám Štědrý den, protože umřel Havel.

georg7
19. 12. 2011 17:53

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

jiriforman
19. 12. 2011 12:19

a nekouřil, tak by na tom tak špatně nebyl. Když mu Olina vláčila do kriminálu hromady cigaret a whisky, tak co to potom s ním mělo dělat.

Mimochodem vládne tady cenzura jako pra.se. Do ankety o tom kde má stát jeho socha jsem napsal, že bych navrhoval sousoší Gottwald, Husák, Havel a za zadkem by jim stáli Stalin s Bushem. A kde by měla socha stát? Na hoře Říp aby se praotec Čech měl proč obracet v hrobě.
Napsal jsem to tam o půl jedenácté, a ještě to tam není. Takže CENZURA.

hillarka
19. 12. 2011 16:55

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

georg7
19. 12. 2011 17:56

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

loft
19. 12. 2011 21:54

Protože jsi psal špatně. Kdybys napsal, jak k vůli němu nespíš, že jsi s nervama hyn, že máš po vánocích a s děckama že se budete za Havla až d Nového roku modlit, že Dáši přeješ,aby si těch milionů užila,i kdyby Tvoje děcka neměli co žr-.., tak by ti tam příspěvek nechali. Holt, málo HAVLUJEŠ !! (jinak mě už se tady o tom blbnutí zdá i v noci)!

ivkanatka
19. 12. 2011 22:13

Asi taky málo HAVLUJU !!!! Tady je aspoň diskuse, na Plesku u většiny článků diskuse není. Nespím, s nervama jsem taky hyn, ale ne kvůli Vášovi, který si život užíval i ve vězení, ale proto, že je mi 56, jsem bez práce, pracovat chci, ale nikde mne nechtějí, že jsem stará. Pravda a láska je v pr-----i, Váša má klid a Dáša má zítra svátek. Takže vše nej, bohatá vdovo !!!!!

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.