Poslední rozhovor se Zelenkou: »Jsem vyléčený,« řekl. Tragicky se mýlil! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Poslední rozhovor se Zelenkou: »Jsem vyléčený,« řekl. Tragicky se mýlil!

Je tomu přesně měsíc, kdy se redakci deníku Aha! ozval manžel Petry Janů (59) Michal Zelenka (†63). „Rakovina je pryč, pan profesor mě vyléčil,“ dušoval se. O pár týdnů později zemřel!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

ivkanatka
19. 12. 2011 22:02

Upřímnou soustrast, paní Petro. Vás a Vašeho manžela jsem si velmi vážila. Přeji Vám hodně a hodně sil, protože není lehké
zvyknout si žít bez člověka, který pro Vás byl vším. A jak píše " knkn ", je v celé republice nenormálně " Přehavlováno ". Vašeho manžela jsem si vážila a vážím více . Buďte silná - mám Vás moc ráda.

knkn
19. 12. 2011 21:45

Paní Petro, upřímnou soustrast.Dovedu si představit,jak je to těžké, zvlášt v době před svátky, poměrně mladý člověk a ještě aby toho nebylo málo, tak je v celé republice nenormálně Přehavlováno. Jinak jedno z mála manželštví v šoubyznisu, které vydrželo !

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.