Zklamání pro Ivetu Bartošovou: Z filmu ji vystřihli a... Milenec ji chránil pálkou! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 16. dubna 2024

Svátek slaví Irena, zítra Rudolf

Zklamání pro Ivetu Bartošovou: Z filmu ji vystřihli a... Milenec ji chránil pálkou!

Měl to být její velký návrat a kšeft, místo toho zpěvačka Iveta Bartošová (45) zažila další velké zklamání. Vokály, které nazpívala pro nový český krimi thriller Hranaři, do filmu nebyly vůbec zařazeny.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

belaa
07. 05. 2014 09:53

jsem zvedava kdy se uz o ivete nebude psat..oni se pise jen to spatny.ted toho kazdy na ni vi..no hlavne ze ma stajdl o artura strach..doufam ze to vubec necte co se pise o jeho mame..ze se vsichni nestydite oni takhle psat..o mrtvich jen v dobrem..to asi nevite co vy blbeckove.

martakaba
03. 12. 2011 16:05

vždytť by se jí nikdo nedotkl už ani klackem

eremita
02. 12. 2011 22:44

Tahle stárnoucí paní je úkaz. Nezpívá jí to, ale dostává za to zaplaceno, nevypadá, tak ji pohledný ksichtík do masy dotvoří zdarma, o syna se už starat nemusí, pořád je na titulkách jako hvězda, aniž pro to musí něco udělat. A po boku někdejší zpěvačky vždy jiný chlap. Jen o něco vyrovnanější. S šíleností. Pásek jí odpustil skoro milionový dluh, to se hned tak někomu nepodaří. Film bez Bartošové zpěvu zaručeně neutrpí. Nespolehlivost, neprofesionalita, je fakt kumšt nedostat za průšvihy od života facky, ale prachy ....

zamlzena
02. 12. 2011 16:20

oprava: se zvonečkem v posteli / mám smazaná písmena na klávesnici , píšu po slepu.

jiriforman
03. 12. 2011 08:11

Tak si místo těch svých moralistických keců, které tady píšeš, si běž vydělat na novou klávesnici, trubko.

zamlzena
02. 12. 2011 16:16

je tady mnoho lidí s částečnou psychickou poruchou a chodí samozřejmě po svobodě. Nejhorší jsou disociálové, kteří kolem šíří jen neštěstí. Iveta je méně inteligentní a velmi ješitná. V životě shořela právě proto. Martucci si vezme solidí slušnou ženu, ne takovou,která se nechá fotografovat se zvonečkem v pisteku, Ti ji toi nedocházelo? Pak se vracela celá v šoku sneznámým řidičem a málem sprovodila Artura ze světa.

fizi
02. 12. 2011 15:23

ta ženská je den ode dne bl.bější!Stačí otevřít pusu a už se valí jedna konina za druhou­.Bolí,­bebin­ko,u­bližu­jí mi,nikdo mě nemá rád,zhrzená a zneužitá ....pořád jen to samé dokola o té blb.ce. Když už nemůže ani dýchat v jedné místnosti s někým,s kým se pro bulvár nechala fotit v erotických chvilkách,tak ať si s tím současným dr.bálistou zaleze do betle (ona zásadně s bulvárem)ale pozor!Musí si vzít bejsbolku,co kdyby ji chtěl ještě někdo jiný,je přece nej,nej,nej....

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.