„V sobotu vrcholila naše divadelní sezóna tradičním hraním na třech obřích kamionech pro hosty VI. Hostivařských divadelních slavností. Zažili jsme ovšem něco, co se vymyká chápání, něco, co jsem za 50 let u divadla ještě nikdy nezažil," lamentuje Jan Hrušínský.Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.
Vážený pane, vy se domníváte, že zákony platí jen pro všechny okolo vašeho ansáblu? A o jaké šikaně to mluvíte, pánovi bylo ublíženo, nebo byl napaden? Byl pouze převezen na služebnu, kde bylo po úředních úkonech zjištěno, že je vše v pořádku a byl propuštěn? Nebo se domníváte, že se mu měli klanět až k zemi a dělat, že se nic nestalo? Máte to trochu pomatený, ne?