V dětství se modlil, teď mu není nic svaté! Poznáte ho? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

V dětství se modlil, teď mu není nic svaté! Poznáte ho?

Nevinný pohled chlapečkovi na fotce moc dlouho nevydržel. Vyrostl z něj moderátor, který je známý svým ironickým humorem a kritickými názory úplně na všechno.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

ekvivalent28
13. 02. 2013 00:38

Ten chlapík je celkom šikovný . Pan F.Holzmann bol tiež dobrý.

defakto
12. 11. 2011 19:10

Jaká zášt ?? Je to jen můj názor !

defakto
12. 11. 2011 11:16

na motlitby až příjdou i pro nej zlé časy ( stáří ,nemoc )a bude se znova modlit !

1paternoster
12. 11. 2011 16:26

defacto, proč ta zášť?
Nepochybuji o charakteru pana Jana Krause a pod pláštíkem štiplavosti vnímám jeho citlivost a pokoru.

joudajoudovy
12. 11. 2011 08:38

Vazeny bulvare, chapu, ze ne vsem je p.Kraus sympaticky, mne navadi a beru ho!!! K pi.BT, ale mam opacny nazor. Nebudu se zminovat o jejim narcizmu i povysenosti a zalibe v noseni dravych,pravych kozichu, ale pri slapani si na jazyk, moje usi trpi. Pry prislibila navstevu logopeda, zatim to neni znat. Mozna by mela mit polovicni honorare? Vyrobek 2.jakosti je tez se slevou...
Dale, pi.BT vede agresivne rozhovory, p.Kraus s humorem, ktery je o to vetsi, kdyz vipinu nachyta na svestkach a narodu dopomuze k otevreni oci, viz Katerina "zelena".

Ale odbocim, dne 29.10. jste uverejnili clanek Jan Kraus u Banášové: Celonárodní trapas!
http­://www­.aha­onli­ne.cz­/cla­nek/tr­apasy/­65375/­jan-kraus-u-banasove-celonarodni-trapas.html

Vzhledem k tomu,ze diskuse nebyla otevrena, nedalo mi to a zaznam jsem si vyhledal a neni mi jasny kontext s nazvem clanku.
P.Kraus se proti ceskemu narodu nicim neprovinil. Hovoril o sve rodine, na tema televize jako medium a mimo jine o potem zapachajicich Cesich. Jeho poznamka byla vystizna a kazdy Cech to zna, staci jet v prostredcich hromadne dopravy. A ze jeho vystoupeni bylo trapne??? Vcem ?
Takze, prikladam odkaz, aby i ostatni Cesi mohli zvazit, cim se zproneveril narodu. Ja, urazky neshledavam...

http­://vi­deo.mar­kiza­.sk/ar­chiv-tv-markiza/adela-show/69829
stopaz: od 10:41

Zaverem, verim, ze vam i dalsim potrefenym husam, p.Kraus je neprijemnou osobou, hlavne, kdyz verejne kritizuje bulvar, politiky i dalsi vycuranky. Ale proc neeee. Takovych osob by jsme meli mit vice a neremcat pouze v hospode ci na netu.

PS: ...a, ze p.Kraus byl v detstvi ministrantem? Proc neee, kdyz pochazi z krestanske rodiny. Papez Pavel II., nez se oddal cirkvi, zil zivotem obycejneho smrtelnika a mel syna. To vam tez vadi??? Mne neeee....

bohatypodnikatel
12. 11. 2011 11:15

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

joudajoudovy
12. 11. 2011 13:11

opet se ozval jeden imbecil z rad podnikatelu. Tak co ctes?? jedine vypis z konta, co??? Doporucuji Dostojevskeho Zlocin a trest.

1paternoster
12. 11. 2011 16:33

Joudo, BT je především cvok s výrazem šílence. Je nepochybně duševně chorá, když ji vidím, přepínám.

2) Kde se dočtu o synovi Jana Pavla II.? Je to zajímavá informace. Dík za info.

joudajoudovy
12. 11. 2011 18:50

2) bylo to mysleno,ze se sam pasoval na otce a synem mu byl Jezis.
viz: http­://chr­omik­.wz.cz­/25_zem­rely_­papez­.html
Jinak, proti vire nic nemam, ale flaterniky nemusim. Predstavitelum jde vice o koryta nez duse.

cranberriess
12. 11. 2011 07:40

byl pan Kraus. Je to úžasná fotka.

321946
11. 11. 2011 17:56

je to výborný pořad,dobrý moderátor,ale často skáče hostům do řeči a nenechá je domluvit,, to mně u něho vadí.Jinak otázky na hosty má skvělé!!!!!

hillarka
11. 11. 2011 16:23

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.