zrušit všechny dávky. jsou nespravedlivý...ti co jsou nemocní a postižení - tak ti nemají sílu obíhat úřady a doprošovat se každý měsíc dávek. a ti vyčů...ní ti si to mohou obíhat a jsou z toho živi a profitují i když nárok nemají...podvádějí a peníze dostávají.