Američané to s návratem na Měsíc myslí vážně! Národní úřad pro letectví a vesmír (NASA) dokonce zveřejnil plány na vybudování permanentní měsíční základny na povrchu této družice Země!Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.