Krach manželství Brzobohatých: První svědectví o šokujících důvodech | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. června 2026

Svátek slaví Jan, zítra Ivan

Krach manželství Brzobohatých: První svědectví o šokujících důvodech

Manželství Ondřeje Brzobohatého (43) a Daniely Brzobohaté, dříve Písařovicové (47), je u konce. Po včerejších spekulacích hudebník potvrdil, že se s moderátorkou rozešli.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

beladona
18. 05. 2026 22:14

Co je to za kecy?Ondřej jí snad řekl, že děti nechce , věděla do čeho jde. Děti nejsou povinnost, může si najít smysl života i jinde.Důvod rozchodu je jistě jinde.

fany22
19. 05. 2026 08:02

Proč by jí něco takového měl říkat? Když dítě chtěl už kdysi, a o Daniele prohlásil, že bude perfektní matka jeho dětí?
Jinak dál souhlas.

Ondřej Soška
15. 05. 2026 02:31

Jsem slyšel, že to OGB tak trochu táhne s jiným známým zenatym zpěvákem VD. A já bych se ani moc nedivil.

boze muj
14. 05. 2026 19:29

To je mi líto, jako pár se mi líbili, přeju jim ať jsou šťastní

radkomuller
14. 05. 2026 14:18

zkazil zivot trem ženám misto aby sobe i tem zenam priznal ze je v hlave take žena . Proste je divnej, zlej a neskutecnej sobec tim jak se chová.

fany22
15. 05. 2026 11:21

Nikomu život nezničil. A nikdo nemá povinnost žít v nefungujícím vztahu. A ty vaše diagnózy jsou divné, zlé a neskutečné. Vždyť ty lidi vůbec neznáte. Copak vy víte, co tam bylo za problémy? Vztekal jste se takhle, když dělali kotrmelce Vojtek, Bouček, Mareš, Hůlka, Jágr?

Uživatel_5814834
14. 05. 2026 09:37

kdepak bude chyba, že mu zkrachovalo už třetí manželství?

fany22
15. 05. 2026 16:08

Nevíme nikdo. Ale to poslední možná kvůli přehnaně romantickému očekávání z obou stran. Pouhý tip, samozřejmě.
Na to druhé mám názor, že bylo beznadějné, s někým se zkrátka dlouhodobě žít nedá.
A to první taky asi nemělo šanci, když to mladou paní táhlo k ženě.
Takže to nakonec ani tak velký rébus, jak se zdá, nebude. Jen se Kuchařové cosi povedlo. Ale ono se jí to vrátí.

deben Duben
13. 05. 2026 16:33

Babička touží být maminkou ? Si vzpomněla malinko pozdě

ELLA Průšová
13. 05. 2026 23:13

Pochopila, že s ***em se fakt žít nedá! Jaká babička! On je dobytek, už by se měl rozhodnout, je li žena nebo muž! Podle mně dobytek! Nebýt táty, tak bude někde zalezlej a nebude otravovat! Namasti si vlnu a běž do paďous!

annulienka
14. 05. 2026 09:18

Preco babicka?? Daniela je nadherna zena a existuje aj adopcia takze nikdy nie je neskoro!!!!

fany22
15. 05. 2026 11:11

No nevím. Adopce je velké rozhodnutí. A ještě bez partnera? A i při schvalování mají přednost vždy páry. Samotná žena by mohla čekat pěkně dlouho. To myslím určitě neudělá.

jity
15. 05. 2026 14:04

Adopce je pokud vím do40 a to aby byly oba.

beladona
18. 05. 2026 22:15

Jestli je ona nádherná žena ? Nemyslím, vypadá jako chlap-

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.