Občanská demokratická strana (ODS) oslavila tento týden 35. výročí svého vzniku. Jenže významná událost se zvrhla v účtování na sociálních sítích. Ozývali se právě ti, kteří stranu kdysi budovali a dnes už jsou pryč.Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.
Topole,opravdu nechybělo pár vyžírků? Proč jste nikdy nikoho nevyrazili když jste zjistili že je to jen vyžírka? Proč TY jsi radši jel strptýzovat do Itálie? A ještě drobný dotaz: Co to bylo za podnik nebo fabriku co jsi potřeboval prodat abys měl prachy na volební kampaň? Nebyla to trochu dost velká vlastizrada.