Bavič Karel Šíp: Musí živit exmanželku Holanovou! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Bavič Karel Šíp: Musí živit exmanželku Holanovou!

Moderátor Karel Šíp (66) se s Marcelou Holanovou (60) rozvedl před jedenácti lety ve zlém. Při rozvodu vznikaly dlouhé tahanice, několik let se exmanželé soudili o peníze. Šípa stála bývalá manželka statisíce korun, on ale nemá pokoj dodnes – Holanové dává peníze pořád, protože ona samotná prý není schopná se o sebe postarat!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

janyna
07. 11. 2011 10:32

jsou zvyklí žít v luxusu a nechtějí slevit. Navíc její syn je vystudovaný právník, tak snad vydělává slušně, aby mohl matce finančně pomoci. Myslím, že s jejich příjmy by obyčejná rodina vyžila pěkně dlouho

lukreciaborgia
06. 11. 2011 18:47

A pak proč se dnešní mladí neberou.Už se nedivím.Sňatkem se člověk odsoudí na doživotí.Jak mám vědět,co se stane za 20 let?Opravdu to znamená,že když se ožením/vdám,tak i po rozvodu budu živit pro mně už naprosto cizí ženu.Děti,to chápu,přestože 30-tiletý chlap už by si mohl na sebe vydělat.Ale s bývalou ženou/mužem nemám naprosto nic společného a nechápu,proč bych ji/ho měla živit??Ty zákony jsou fakt neuvěřitelné.Proč by žena měla mít stejnou úroveň i po rozvodu,když se o ni vůbec nezas­louži­la?Kon­krét­ně Marcela Holanová by měla barák prodat a koupit si byt,který utáhne a přispívat by ji měl i syn.Jeho povinost to je,ale od bývalého muže?Co jí je po něm?Proč se zaty léta co byla s mužem aspoň nevzdělávala??Proč by měla mít stejnou úroveň?A jak se ta úroveň pozná?

kajman1
06. 11. 2011 16:12

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

bohatypodnikatel
07. 11. 2011 00:07

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

herecka
06. 11. 2011 12:35

si na sebe neumí vydělat? Za nic nestojí, o tom svědčí i fakt, že si žádného chlapa neudrží. Je hysterická a nesnášenlivá.
Proč ale na to má doplácet nová Šípova rodina mi rozum nebere.
Holanová je pro mě úplná ubohá nula.

zlobit
06. 11. 2011 18:35

Také nechápu, že ji má přispívat, ať barák prodá, když na to nemá a jde bydlet do menšího. Jenomže, tohle je pro ní jednodušší.

setug
06. 11. 2011 11:42

Holanová dům neproidá a nekoupí si menší, méně nákladný?

jity
06. 11. 2011 11:12

Proč má dědek dávat peníze bývalé manželce. Syn dospěl, ten se o sebe postará a pokud se vyrovnali, tak o co ji jde. To je tak neschopná a nenažraná. Mělo by to být pod její úroveň, být stále na něm závislá. Kdo ví jestli ten článek je vůbec pravda, nějak se mi to nechce věřit. Paní Holanová mluvila v nějaké pořadu a říkala, že už se s tím vyrovnala a má nového přítele. Tak z ní snad bulvár nemusí dělat nemehlo, které se neuživí.Ale pokud by to měla být pravda, tak to nemehlo je.

defakto
06. 11. 2011 07:50

měsíční příjmi, není žádný chudák , Holanová má podle zákona právo na to , aby jí přispíval na živobytí ! Výši příspěvku určí soud .

herecka
06. 11. 2011 12:35

Právo možná má, ale což tak jít pracovat????

salamandr1
05. 11. 2011 23:04

Když koukám, jakou má povahu, divím se, že ji Šíp neopustil dávno. Ona není schopna se o sebe postarat? Proboha tak ať táhne někam do ústavu. Má práci, má dospělého syna, který také pracuje a Šíp jí musí přispívat? Ten, který má také svou rodinu a ještě malé dítě? Je to vypočítavá mrcha, fuj !!!

pprimadonaa
05. 11. 2011 21:36

Tak jsem se tak náhodou pročetla touto diskuzí a nestačím zírat. Umíte fakt pobavit. Docela bych chtěla vidět vás, kdyby jste zažili co Holanová. Mám témeř podobný osud, takže vím co asi prožívala. Šípa bych nakopala do ***e, protože takhle se chlap, kterej uz ma neco za sebou nechova. Inteligentnim lidem to dojde. A pani Holanová, držte se, zpívejte dál nám všem pro radost!!!

aznom
05. 11. 2011 22:33

Taky tě chlap nakopal do prd-le?Když čtu co tady kvákáš kozo,tak se mu nedivím.

bohatypodnikatel
07. 11. 2011 00:11

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

pavucinka
05. 11. 2011 20:57

Trikem nedošlo k rozdělení majetku po rozvodu. Žádala jsem finanční příspěvek na výživné, ale soud to uznal za rozpor s dobrými mravy. Pomáhají děti. Naproti tomu není v rozporu s dobrými mravy,když bývalý chce velkou finanční čátku za členství v ybtovém družstvu.To totiž není promlčeno jako vyrovnání společnéhoé jmení manželů. / podplatil moji advokátku, vina jí byla přiznána ČAK/ Tady se nedovoláte, máme tu i skoro beztrestné jedince..... to by sjte se divili co jemu všchno procházelo. AWsi někomu levně stavěl,./ stavební firmu má/

decathlon
05. 11. 2011 21:35

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

decathlon
05. 11. 2011 20:17

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

babcahanca
05. 11. 2011 18:44

Proč by měl živit exmanželku??????? Jsou rozvedeni, syn je již dospělý, tak nevidím důvod a že už ho stála statisíce??, to tedy fakt nechápu. Už má svoji novou rodinu, ke které má povinnost.

decathlon
05. 11. 2011 20:18

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

pprimadonaa
05. 11. 2011 21:41

To je pravda, proč by ji měl živit, když se snad živý sama?!! Zadarmo určitě nevystupuje. Takže opět jeden z dalších inteligentních a zaručeně 100% pravdivých článků.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.