Malý Ríša: Ochrnul kvůli lékařům! Dali mu špatnou injekci! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 16. dubna 2024

Svátek slaví Irena, zítra Rudolf

Malý Ríša: Ochrnul kvůli lékařům! Dali mu špatnou injekci!

Ríša Dušek (5) byl ještě před 2,5 lety veselé zdravé dítě. Pak dostal virovou otravu, málem zemřel a dnes je ochrnutý. Za vše nejspíše může nekvalitní očkování.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

ouha
05. 11. 2011 09:58

Přispět na to, aby rodiče mohli nemocnému dítěti dopřát "pobyt u moře nebo na horách"? Jsou stuace - a není jich málo -, kdy matka samoživitelka nemůže postiženému dítěti dopřát pomalu už ani kvalitní žrá dlo. Tady nepomůžou charitativní sbírky, ale radikální výměna špatné, zkorumpované vlády.

hillarka
07. 11. 2011 08:45

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

elis3
07. 11. 2011 13:07

tak, tak, souhlasím

opportunity
05. 11. 2011 09:53

Znám dva lidi, co taky dojeli na očkování (proti chřipce) - jeden zemřel, druhý má doživotní následky. Dokázat se to prý nedá, i když to potvrdí několik lékařů - jen mezi 4ma očima

b.r.s.a
05. 11. 2011 09:02

má očistec na zemi už teď,ale prostě to tak je.
O doktorech nemá ani cenu psát,je to verbež/ne samozřejmě všichni/.
Ale nikdy bych na tyhle případy nepřispěla.Já mám čerstvý důchod,pravda jsem asi pro něko už neperspektivní,ale tenhle kluk není vůbec k ničemu.A taky mi nikdo nepřispěje,navíc jsou nás možná tisíce co jdou z měsíce do měsíce i když celej život makali.
A to bychom mohli přispívat pořád někomu.Není jediný den,aby nebyla hromada takových případů v médiích a to je minimum ,protože jich je mnohem víc.
Když chtějí ať se staraj ,ale ať nechtěj přispět.A když navíc ví,že to je chyba doktorů,tak ať jim platí oni.

radunka64
07. 11. 2011 09:51

Takový příspěvek může napsat jedině hyena...a to tu hyenu ještě urážím!!!!!!!!!!

bohatypodnikatel
05. 11. 2011 00:08

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.