PROSTŘENO: Gay Dušan si vymyslel manželku a děti! +RECEPTY | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 18. dubna 2024

Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav

PROSTŘENO: Gay Dušan si vymyslel manželku a děti! +RECEPTY

Středeční Prostřeno proběhlo ve znamení velkého podvodu. Dušan Rytíř si kvůli natáčení půjčil cizí byt, v němž se přivlastnil i ženu a děti, které se zde objevily na fotografiích.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

petrzmisa
04. 11. 2011 10:04

Kdo z Vás si dá k večeři vodku? Koho z nás by napadlo, jít si na návštěvě koupit láhev tvrdého alkoholu? Když mě někdo hostí, přijmu jeho pohoštění a neodskakuji si kupovat ingredience do večerky! Směšné, ubohé, laciné, alkoholické... Chlapec je ubožák, který v životě "zkazil" co mohl. Bylo by lepší, kdyby na sebe přestal upozorňovat různými výstupy v TV a snažil se být lepším člověkem. Nyní je pouze "bezcenným kusem hadru", kterým bych si nevytřela ani záchod ...

petrzmisa
04. 11. 2011 09:59

Znáte je někdo? Pokud veřejně vystupuje, musí mít webové stránky, znáte je?

petrzmisa
04. 11. 2011 09:54

Tento člověk je hrozná kreatura. Již dříve byl v pořadu "Nic než pravda", kde se s přtelem přiznali k hromadnému sexu s několika muži apod. Je to taková ta kreatura co si prošla pasťákem, vyhazovem z několika škol, snad i alkoholickou léčebnou... Asi si strašně přál vyhrát a asi se mu to i podaří, ovšem to co je za kreaturu člověka jen podtrhl. Nevěřím, že se nechce sejít se svou rodinou, věřím, že ona se nechce sejít s ním. V mladí dělal jen problémy a stěžoval život celé rodině, tak se od něj odvratili. Ani se nedivím, něco tak hrozného, co z něj vyrostlo bych taky nechtěla. Zlý, zakomplexovaný a sobecký člověk, který se užírá vlastní životní prohrou...

Uživatel_100057
03. 11. 2011 22:34

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

defakto
03. 11. 2011 22:09

mi byl ze začátku sympatický,později v roli "zpěvačky"se mi sprotivil, jeho vystoupení bylo ubohé a trapné ! Přinést si alkohol do bytu Terezy bylo neslušné , to dělají jenom závislí alkoholici . Doufám , že to ani Dušan ani tá tlustá Eva nevyhrají!

petrzmisa
04. 11. 2011 09:57

Hlavně on byl dříve alkoholik a Ti přeci nesmějí pít ne? Takže asi chlapec zase chlastá! Protože, kdo si dá k obědu/večeři tvrdý alkohol - jen závyslák/a tím je i Eva. Ta na to vypadá taky, zamindrákovaná sebestředná blbka, ketrá se večer musí napít, aby udýchala, jak ji okolí nesnáší.

hillarka
03. 11. 2011 09:49

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

fizi
02. 11. 2011 12:55

že není možno reagovat na úterní vystoupení paní Marcely.Dnešní AHA poukazuje na to,že pan Dušan není ve svém bytě.Co kdyby nám Aháci poctivě napsali o tom,proč Prima nasadila včerejší rómskou rodinu do cizího bytu?Ať z nás nedělají blbce,bylo evidentní,že paní Marcela se nepohybuje ve svém.Jinak nutno říct,že body jí přidělené,jsou ostudou pro toho,kdo je dal.A nedá se jim říct féroví hráči!!Paní
arcela se snažila,jídla měla náročná no a že všem nechutná stejně...zasloužila si nejméně 6bodů! Takže Primo,nedělejte z nás úplné blby,je vidět,že díky současné situaci s Rómy,bylo vše zinscenované.Ale jinak nepochybuji,že se mezi Romy najdou slušně žijící lidé.

bobina
02. 11. 2011 13:49

Tak je to se všemi pořay podobného typu! Třeba Pohlreich a jeho pořad kde vyučuje jak se postarat o hospodu nebo restauraci je od začátku až do konce napsaný jako scénář každému,takže o té restauraci v které se to točí tam není NICpravdivého! Je to vše o něčem jiném a přispůsobené scénáři. Navíc Pohlreich je v soukromí naprosto jiný,bez nadávek a skvělý bavič!

denda04
02. 11. 2011 11:27

Marcela je čistotná a dát ji po 3 body je hnus

Dušan je ubohej a slizkej HAD tečka ,že lže tak bych mu dala sotva 1 bod nechápu proč to TV Prima na konci večeře než se boduje neřekne ??

hillarka
02. 11. 2011 08:44

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

pea.p
02. 11. 2011 08:31

pocit že je těch 4% stále víc, nebo se mi to jen zdá. Je to móda nebo nás hetero už začíná být pomalu ale jistě menšina.

dzery
02. 11. 2011 08:40

Mám stejnej pocit.

znalec
02. 11. 2011 08:46

je to pravda, b.uzny se vzájemně přetahují do šoubyznysu a významných firem a televizí, už to dávno nejsou 4% ale aspoň 20....

12356
02. 11. 2011 20:02

ja taky..

bobina
02. 11. 2011 08:26

bez ohledu na to,že je teplajzník! On,a další eso EVA se můžou chytit za ruce ,jsou stejní. Oba dva tak sebejistě touží po výhře,že umí jen kritizovat a rýpat. Ostatně mezi touto partou je normální jen paní "romka" a Tereza,zbytek jsou urejpaní šmejdi,kteří většinou podělají co mohou.
by se

hanja
02. 11. 2011 08:34

Je zajímavý,že pod paní "romkou",jako jedinou není otevřená diskuze.Přitom zrovna ona je příklad,že romové mohou žít i lépe jak "bílí",pokud chtějí.Kdyby byli takoví všichni,žádný problém nemáme.
Je pravda,že jídlo trochu zmatlala,ale hodnocení Evy a Dušana bylo přehnaně nízké - 3 body.Oba ,hlavně Eva,hrají tvrdě na výhru,u Evy je to tedy více vidět, o jejím chlubení se cizím peřím - bytem,nemluvě.

bobina
02. 11. 2011 09:19

Přesně tak,paní romka měla tak vyglančíno,že těm ostatním zřejmě spadla dáseň a byli z toho paf! Tady je vidět,že nelze házet vše do jednoho pytle! Pod tlakem se nepovede uvařit většině,je to ale pořad o vaření a takové by mělo být i hodnocení.Jenže ono je to o něčem úplně jiném a to mi vadí. JE TO JEN O LIDSKÉ ZÁVISTI A TO MI VADÍ!

hanja
02. 11. 2011 12:46

No,právěže to není pořad jenom o vaření,ale je to reality show.Lidi jsou zvědaví podívat se do jiných domácností,jsou zvědaví na inriky a klepy - proto ze soutěžících pořád tahají názory na ostatní...
Na tom je to postavené.Ale stejně ,už se to čím dál víc zvrhává v kalkul a proto neustálé ňoumání se v jídle a zbytečně nízké hodnocení.Viz 3 body u Marcely.

ljubaa
02. 11. 2011 07:54

To mi bylo jasné na první pohled, že to je gay. Vytrhané obočí nenosí normální chlap.....

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.