Urážejí Kvitovou: Heká? Štěká? Piští? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. dubna 2024

Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

Urážejí Kvitovou: Heká? Štěká? Piští?

Je to pták, nebo pes? Zahraniční média se přou v přirovnáních na vítězný jekot Petry Kvitové po úspěšných výměnách.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

oldedek
02. 11. 2011 10:01

Ó, jak mi je ten jekot Kvitové příjemný, někdy když nějakou akci né úplně dobře vidím, tak mne dokonce uklidňuje ...

Přeji ji v jejím životě jenom všechno pěkné !!!

bobou
02. 11. 2011 06:53

si občas zakřičí je přece úplně normální. A že to ti blbečkové ze západu napadají mne vůbec nepřekvapuje.
Ale co mě vadí mnohem více je to, že pořád dokola po každém vyhraném zápase uvádějí Petřiny příjmy! Buď ať je uvádějí automaticky u každého sportovce, nebo ať s tím dají pokoj. Samozřejmě, že si Petra vydělala slušný balík. Ale ona je má na rozdíl od např. našich "čutálistů" zasloužené a vydřené. Stejně jako Martina Sáblíková a jiní médii opomíjení sportovci, kteří ve sportu něco dokázali a ještě určitě mnoho dokáží. Proto jim přeji hlavně zdraví a další cenná vítězství.

proxima
02. 11. 2011 06:17

Po takovým výkonu má právo i na vytí. Moc to Petře přeju, bylo to vydřený. Vždyť je to světová dvojka !!! Petro, klidně štěkej.

conjar
01. 11. 2011 22:11

A co Ty dvě ***a..tý segry černý? Klisny jedny!­Celu­litý­dový!­Vopi­cový!­Namac­hrova­ný!A ty neřvaly?Tam už stačilo,když kamera zabrala fotra.To jsem si myslel že mne kanál přeskakuje na progr. Nat.Geografic o horských gor..ách.Prostě Ty zkur...ý zápaďáky se.e,že zas někdo z malé vísky za železnou oponou může být dobrej a natírá to VŠEM!Oni totiž pěkně věděj co si k nám mohou dovolit!Žumpu Evropy už z nás (díky našim zabijákům ve vládě)udělali dávno.Mimochodem od Putina řvou všechny !A příšerně!Nashle.

starypes
01. 11. 2011 16:12

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

marmat
01. 11. 2011 13:15

To už je síla komentář ...
Neregulérní HEKÁNÍ ruských hráček, které NAČUCHALY od dob Rumunky Selešové při každém uderu jim nevadí???
Konečně měla jinak klidná Petra emoce...
To je fakt vztek a závist...

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.