PROSTŘENO - Eva urazila hosty: Jsou to burani! +RECEPTY | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. dubna 2024

Svátek slaví Jiří, zítra Marek

PROSTŘENO - Eva urazila hosty: Jsou to burani! +RECEPTY

Pondělní hostitelka Eva má sebevědomí na rozdávání, jinak je na tom ovšem s kuchařskými schopnostmi. Nad konkurenci se povyšuje, protože je přesvědčená o tom, že v její luxusní kuchyni vznikají jen prvotřídní lahůdky.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

petrzmisa
04. 11. 2011 10:53

Četla jsem příspěvek, že byt který ukázala nebyl její, ale přítele a ONA TAM S NÍM NEŽIJE! Mají prý vztah: jednou spolu, jednou ne. On je údajně na ženský a rozhodně se nehodlá usadit s Evou. Ona má prý svůj, pronajatý, malý byt nevkusně zařízený, bála se rabování a kritiky, tak zahrála divadlo. Recepty si sháněla po všech známích, aby alespoň trochu bodovala, protože prý jinak nerada vaří! Ačkoli je její přítel "údajný Ital" a paní má hotelovku, nezná Italská jídla a neumí je přečíst? Víte někdo, co je na tom pravdy???

petrzmisa
04. 11. 2011 10:47

říká se škola je základ života a já s tím naprosto souhlasím. Bohužel žádná škola a "třeba i deset škol", z nikoho neudělá "kvalitního a dobrého člověka". Vy jste naprosto dokonalý příklad toho, že ačkoli jste vzdělaná, na člověčině Vám to nepřidalo ani trochu. Jste strašlivě narcistický, sebestředný a egoistický člověk.

smidrsova
04. 11. 2011 08:02

opuchlá, rozcuchaná, nevzdělaná stará panna. Nechci ji vidět za 10 let. "Přítel" si nastěhuje domů něco estetičtějšího než je ona a jí zůstane jen ta její pitomá arogance.

qwertina
05. 11. 2011 00:49

Uživatel_100057
02. 11. 2011 22:04

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Jirka1313
01. 11. 2011 00:19

Ona se trochu chlubí cizím peřím a říkat někomu, koho ani neviděla burani, to o něčem svědčí. Co se týče vaření, asi sháněla toho přítele a na hotelovce často chyběla. Ale zas ukázala jak je úspěšná a jak si tím úklidem na nic nevydělala.

hillarka
31. 10. 2011 16:01

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

lysohlavek02
31. 10. 2011 15:43

..do toho tvýho zablešenýho plesnivýho kutlochu co obýváš společně se smradlavým nadrženým kozlem by se štítil vstoupit i hygienik v gumovým obleku aby z toho hnusu něco nech­ytnul­..fuj­tajbl!­!!

hillarka
31. 10. 2011 12:35

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

dana.hlav
31. 10. 2011 10:50

Tak tomu se říká z hovna císařovna
Sebevědomá podnikatelka je zatím svobodná a bezdětná. Má přítele s italskými kořeny a spoustu kamarádů. JEJÍ VLASTNÍ BYT JE MALÝ, zato přítelův na Vinohradech, kde spolu žijí, je obrovský!
Patrový, s terasami a vyhlídkou… Eva tedy uvaří v komfortní kuchyni. Vystudovala střední a vysokou hotelovou školu, poslední léta podniká v oblasti úklidových služeb. Ráda se baví, dobře jí a pije.

mirunkas
31. 10. 2011 10:45

Také jsem měla prachatého přitele a teď mám dvě děti na krku a takový luxus,jaký jsem měla s ním si rozhodně s alimenty,které mi platí,nemůžu dovolit.Musela jsem setsakra změnit svůj životní styl, ale jsme teď paradoxně spoko­jeněj­ší,pro­tože partner nebyl z nejhodnějších a máme klid a já navíc dobrý pocit,že jsem hlavní živitelka rodiny

simeonsimeonovic
31. 10. 2011 07:47

Nesympatická pipina, ať má manžela prachatýho jak chce a výhled třeba na New York, to že je nesympatická pipina, s tím nic neudělá. A pokud se povyšuje nad ostatní, ať pamatuje: na každého takového jednou dojde. Vzpomeń si milá Evo na tenhle můj příspěvek, až ti bude nejhůř.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.