Herec Ondřej Sokol: Ošklivý úraz při natáčení! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. dubna 2024

Svátek slaví Jiří, zítra Marek

Herec Ondřej Sokol: Ošklivý úraz při natáčení!

Natáčení silvestrovského vydání pořadu Partička si vyžádalo úraz jednoho z hlavních protagonistů humoristického pořadu Ondřeje Sokola (40)! Ten si velmi bolestivě poranil nohu!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

herecka
26. 10. 2011 03:59

Ondřeje je škoda, je to velice obětavý a skvělý herec, v Partičce úplně úžasný, celá rodina se tímto pořadem dokonale pobavíme.

avina
25. 10. 2011 18:25

Bezva reagují-jednou výbor­ně,jin­dy..­.podle námětu,pohody.On je dobrej!

aveneta
25. 10. 2011 17:33

Tento pořad je hovadina na entou, pro slabomyslné duchem, no jak vidno je jich v národě dostatek, tak pro ně dělají takovéto pořady partička či Ozzák

fizi
26. 10. 2011 15:05

Ozzáka nemusím a Tobě doporučuji,místo urážení lidí,přepnout na lepší programy typu "Žena za pultem",nebo"30 případů majora Zemana".

fizi
25. 10. 2011 17:24

Mě se pořad líbí a vždy se na něj v pondělí těším.Sprostě reagovat můžete,ale vymlouvat mi to,to je zbytečné.Geňa a Suchoš nic moc,ale Sokolík září.V pár vteřinách reagovat a vymyslet náročné situace,to je úkol pro "pana herce".A on jím je a bude.Přeji brzké uzdravení a jen tak dál!!!!

petulka19
25. 10. 2011 17:20

Až na to,že Ondřej si neudělal nic při natáčení..S kolenem něco měl již před začátkem ;)
A pro lidi,kteří tu nadávají na partičku: Je to nejlepší pořad a to,že se nelíbí Vám,neznamená,že tu musíte urážet lidi,kteří mají Partičku rádi.A stejně tak nechápu,jak můžete soudit pořad podle dvacetivteřinové ukázky ;) Důchodce ani sociálně slabá nejsem a na silvestra budu na Partičku rozhodně koukat.A ne jenom na silvestra...

anettk
25. 10. 2011 17:18

Partička je úžasnej pořad, pro lidi, co maji smysl pro humor. Nevim, jak někdo může hodnotit podle 20ti vteřinový ukázky .. Kluci improvizujou skvěle. Koukam na to už celkem dlouho a ten pořad znam. Je to úžasnej pořad, při kterym se hodně lidí smíchy válí po zemi. () Takže se aspoň koukněte na celej díl než začnete kritizovat.

monca156
25. 10. 2011 17:17

Nejsem důchodce, ani sociálně slabá a Partička mě baví. Ondra Sokol i Richard Genzer uvedli v rozhovorech, že Partička je pořad který je BAVÍ a za kterým si stojí. Myslíte si, že kdyby to nebyl kvalitní pořad, tak to má přes 200 000 fanoušků? Lituju spíš vás, kteří nemáte nic jiného na práci, než kritizovat cizí (a povedenou) tvorbu.

defakto
25. 10. 2011 16:41

tam řádí jak urvaný z řetězu , asi si myslí jak je dobrý , já to po 5 minutách přepínám . Suchoš a Geňa budou dělat cokoliv , jen aby nemuseli na pracák ! Doufám , že tento přiblblý pořad brzy skončí , tak jak ty předešlé ! Sokol není dobrý herec ani dobrý režisér !

tenerife
25. 10. 2011 13:50

nekoukatelný pořad,kolikrát si říkám,že jestli to samotným hercům nedělá problém takovou zábavu produkovat,ale penízky je třeba vydělávat,kolikrát si říkám,že jestli to vůbec někdo sleduje,panu Sokolovi přeji ať se brzy uzdraví,zmrzačit se při takové pytlovině,to naštve.

bozena11444
25. 10. 2011 12:57

Horší pořad jsem snad v televizi neviděla. dělají ze sebe takové šašky, že je mě trapně i za ně...a to vidím jen ukázky, na celý pořad bych se nepodívala, ani kdyby v televizi nebylo nic jiného. To raději dobrou knihu a nebo si puistit hudbu. jak se mohou někteří k tomu zaprodat. Ale jak se říká, za peníze všechno....

herecka
26. 10. 2011 04:00

Nedělají ze sebe šašky, je to umění okamžitě reagovat a dokázat se propůjčit ke všemu. Ondřej a Igor jsou opravdu skvělí!!!!!

herpes
25. 10. 2011 12:24

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

hillarka
26. 10. 2011 11:37

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.